Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Lanos 1.5 hőmérséklet...

Daewoo Lanos 1.5 hőmérséklet mutató ingadozás?

Figyelt kérdés

Az alany egy 1999 Daewo Lanos 1.5 benzin és a probléma, hogy a vízhőmérséklet mutató össze-vissza működik. Van amikor semmit nem mutat és van amikor néha beáll üzemi hőmérsékletre, olyan is előfordul, hogy szakadozva mutat. Csöveket nem fújja illetve ventilátor is kapcsol. Semmilyen géppel nem akar kommunikálni az autó, tehát nem tudjuk élőadatban megnézni, hogy hány fokos a víz. Minden műszer működik benne illetve hiba visszajelző lámpák is jók. (Nem világít a check lámpa vagy bármi csak gyújtásnál)

Gondoltam jeladó cserére de valami értéket biztos mutat, mert a ventilátor kapcsol.

Hol kellene keresni a problémát?



2022. márc. 13. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Körbeérdeklődted pár hónapja a gyk-t ennek a modellnek az ügyében. Mennyit fogyaszt, milyen autó, elmondták.


Később, milyen motorolaj kell bele, elmondták. Szóval vettél egyet, lecserélted, oké.


Később kérded, miért fogyaszt sokat a kocsid. Azelőtt mondták hogy mennyit, ne csodálkozz rajta...


És most szépen elkezdtek előjönni egy 23 éves hitvány Opel elavult tecnhikán alapuló kocsi hibái, ne csodálkozz, megint csak azt mondjuk.


Kár volt pénzt fektetni bele...


Forrás: https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=daewoo%20la..

2022. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak egy kontakt hiba lesz.
2022. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak.

Egyetlen egy kérdést sem tettem fel Daewoo-val kapcsolatban. Tehát nekem még nem mondtadtok semmit, nem nekem szántad kommented. Az, hogy kár volt pénzt fektetni bele azt nem tudhatod (elvégre nem a tiedé, nem ismered azt a konkrét autót és nem tőled vettem valószínűleg). Evvel a problémával kapcsolatban viszont nem találtam semmi infót ezért megkérdeztem, ha esetleg nem vettem észre és mégis volt 1 kérdés akkor meg bocs.

2 válaszolónak meg köszönöm a kommentjét.

2022. márc. 13. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!