Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom a kulonbseget...

Honnan tudom a kulonbseget Audi A4 B8-nal, hogy mi S line es mi nem? Tudnatok kepeket linkelni a kulonbsegekrol?

Figyelt kérdés
Nemreg vettem egy 2014-es B8-at. Tudom hogy 2012tol facelift, es latom is a kulonbseget a sima es a Facelift kozott, de nem tudom hogy a B8-nal mi S-line es mi nem. Az elozo autom B6 volt, ott tudom hogy mi S-line es mi nem, de a B8 rol semmi erdemi kepet nem talaltam.

2022. márc. 19. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elég sportosan néz ki az S Line. Ha sima fapad akkor nem.
2022. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha külső eslájn akkor legegyszerűbben onnan hogy a hátsó lökhárító alján a "diffúzor" grafitos szürke, amennyiben egy fekete nagy műanyag akkor nem külső S-line. Beltérben egyszerű, kormányon küszöbön ülésen eléggé ki van hangsúlyozva + fekete tetőkárpit.
2022. márc. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!