Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómata sebességváltós kis...

Autómata sebességváltós kis Hondámon azt tapasztaltam, hogy emelkedőn megállva, a fékről lelépve hátrafelé akar csúszni előre felé menetben, D állásban. Eddig ezt nem tapasztaltam, nem kellett aggódnom a mögöttem álló miatt. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

vagy nagyon meredek az út, a szlip nem képes visszafogni, vagy nagyon régi a Honda. Talán nézd meg az olajszintet, vagy ha nem olajos, hanem baromi modern a kocsi, akkor a vas-szíj csúszik.


Mikori a vas?

2022. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez normális
2022. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meredek enelkedőnél normális. Esetleg kevés benne az olaj vagy rosszalkodik a szeleptömb.
2022. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönet a válaszokért, hasznosak voltak. Az autó 15 éves. Tegnap próbáltam megmutatni a hibát a család férfi tagjainak, de akkor kiválóan működött, persze ma újra ezt csinálta, hagytam, mennyit gurul hátra, nem volt 1 méter, de, ha mondjuk ezt teszi forgalomba, ahol mögöttem autó lehet, akkor a fél méter is sok. Az út viszont a kapubejárónál tényleg kicsit meredek, de eddig ezt a hibát nem tapasztaltam. Az olajszintet mindenképp ellenőrzöm újra.
2022. márc. 21. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!