Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2,5 m körül sportos kombi?

2,5 m körül sportos kombi?

Figyelt kérdés

Adott egy 2003-as 2.4 es accord.

300e km fölött járunk már, a két hátsó ív már elkezdett rozsdálni, 300e ftba lenne a lakat+fényezés.

Párommal ezért gondolkodunk a cseréjén.

Viszont nem igazán találok utódot..

Örülnék ha szivo benzin lenne, legalabb ilyen "menetteljesítménnyel".

Persze ez se versenyautó 190le/223nm/1600kg


De legalább ezt jó lenne ha tudná az utód :)


Lehet német, japán vagy francia, csak írjatok valamit ami, belefér :)


2022. márc. 19. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Német ennyibe nem nagyon fér bele. E91, A4 B8 van, de ennyiért csak a lom kategória.
2022. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívó 190 lóerővel? Miért nem jó a turbó?
2022. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Nagyon le van már lakva/nem szereted hogy le akarod cserélni mindenképp? Az a 300ezer nem sok ha egyébként nem egy menthetetlen fosba rakod a pénzt, kevés hasonlóan olcsón fenntartható autót fogsz találni. Ha cseréled és ugyanígy erős kombi kell akkor én 8gen Acccordot venném…
2022. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha a 300ezres javítást sajnálod akkor minek akarsz másikat? Azzal is legalább ennyi gond lenne mert használtautó.

Ennek legalább tudod a jelenlegi állapotát.

Amúgy akkor egy újabb Accord jó is.

2022. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2

Hát ha a szivó nem megoldható, akkor jöhet a turbó is!


3

Igazából nincs baja, szinte minden komolyabb hiba ovrosolva volt már rajta az elmúlt 2 évben.

Csak már öreg, a gyerek is jön lassan, szeretnénk majd újabbat.


Igazából a vezérlést is lassan cserélni kellene, igy 300e km után!

Az is kinéz 300e körülre.


Nem szívesen költenék egy 1.5m-s autóra 600e-t :)

2022. márc. 19. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

"Nem szívesen költenék egy 1.5m-s autóra 600e-t :)"


De miért nem? Én nem értem ezt a logikát. Veszel egy 2,5 millás autót, amit nem ismersz, és lehet nem is jobb, mint a mostani. Aztán beleborítasz majd abba is legalább 600 ezret, hogy használható legyen, de lehet még többet is. Míg az Accordot nagyon jól ismered, ha most megcsináltatod 600ért, tudod, hogy még évekig tökéletes lesz. 600 ezerből megoldod az autózást évekre.

Mindezt úgy írom, hogy nem bírom a japán autókat, német párti vagyok. De az Accord qrva jó, tudom én is. Vagy veszel sokkal fiatalabb autót, vagy megtartod ezt. A 2,5 millásnak pont semmi értelme.

2022. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6

Én magam sem tudom, alszok még párat erre, csak gondoltam szétnézek a piacon. Egyáltalán van e olyan autó, ami megfelelne a kritériumoknak.

2022. márc. 19. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:

6os vagyok

Most visszaolvasva, kicsit nagyon rámenősen írtam, bocs :)) Mondjuk azt is megértem, ha valaki vágyik az újdonságra, én is sok autót cserélgettem csak úgy, mert vágytam erre is, meg arra is. De én soha nem racionálisan választok. Racionálisan neked most jobban megéri megtartani az autót. És a másik, hogy a brutál infláció miatt és a gyenge forint miatt 2,5 milla az lófütty, nem ugyanaz, mint 2 évvel ezelőtt. 2 éve 2,5 millából már nagyon korrekt autót vettél. Mostmár csak régit kapsz ennyiért.

2022. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Kimondta hogy vezérlést kell cserélni? Már van hangja?

A gyerekhez pont tökéletes ez a 7gen kombi. A világ legnagyobb babakocsiját is be tudod rakni, bármit veszel (gyerekágy, csúszda, Airbus repülő) azt benne/rajta haza tudod vinni. Ha túl lesztek a babakocsis időszakon akkor ráérsz cserélni ha mindenképpen akarsz, de utána már lehet hogy nem is kell kombi.

2022. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!