Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha feltesszük, hogy létezne...

Ha feltesszük, hogy létezne olcsó önvezető opció az autódhoz, ami tökéletesen elvezetné az autódat magától bárhova, akkor milyen gyakran vezetnél saját kezűleg?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 08:05
A kérdező szavazást indított:
Soha, ha az autó mindent megcsinál helyettem, akkor olyan, mintha saját sofőröm lenne, ezért vezetés helyett inkább relaxálnék, filmet néznék, aludnék
Többnyire rábíznám a vezetést, de ritkán azért vezetgetnék kedvtelésből
Többnyire magam vezetnék akkor is, de időnként ha fáradt vagyok, vagy nincs kedvem vezetni, akkor rábíznám
Mindig magam vezetnék akkor is, a gépnek csak akkor adnám át, ha valamiért abszolút nem tudok vezetni
22 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Soha. Ha el akarok jutni A-ból B-be és nem akarok vezetni, akkor pont erre találták ki a "tömegközlekedés" nevű jelenséget.
2022. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
#1 Úgy értem soha nem használnám az önvezetőt, rosszul fogalmaztam.
2022. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos ez az önvezetés itt az országban, főleg Budapesten húsz éven belül nem jön létre, az biztos..bármennyire is szeretnénk, mert kényelmes, praktikus.


Intő példa a fővárosi útak elrendezése, szűkössége..ezek még csekély lovaskocsiforgalom szerint lettek tervezve...senki nem álmodta meg, hogy mit is hoz anjövő..


Ötven éve vezetek buszt, kamiont, taxit, tehát megszoktam hogy én uralom a járművet, én felelek mindenért...ez így megszokott, nem akarok változtatni..(meg nem is lehet, egyelőre nem megoldható, még akkor is, ha csak játszunk a gondolattal)

2022. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mindig magam vezetnék. Szeretek vezetni. A gép meg ugyanúgy hibázhat, mint az ember.
2022. márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel sosem használnám, mert nagyon szeretek vezetni.
2022. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
1: a tömegközlekedés nem visz el háztól-házig közvetlenül, megállás nélkül, szóval a kettő nem ugyanaz
2022. márc. 20. 08:39
 7/24 A kérdező kommentje:
4: a kérdésben olyan önvezetőt feltételezünk, ami jobban vezet, mint az átlagos sofőr, ennek fényében kell válaszolni
2022. márc. 20. 08:42
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már unom a vezetést, simán átkapcsolnám automatára és pattintanék egy sört :)
2022. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8: én is így vagyok vele, mechanikus,gépies dolognak tartom a mindennapi vezetést, ahogy figyelni kell, lámpánál megállni, elsőbbséget adni, stb. robotikus tevékenység, amit simán rábíznék egy gépre, ha lehetne
2022. márc. 20. 09:06
 10/24 A kérdező kommentje:

"Hát sajnos ez az önvezetés itt az országban, főleg Budapesten húsz éven belül nem jön létre, az biztos..bármennyire is szeretnénk, mert kényelmes, praktikus."


Ha részlegesen megvalósul, pl. városon kívül országúton hozzá sem kell nyúlni, csak városban átvenni a vezetést, már az is kényelmes lenne, ha a monoton országúti órákon át vezetést kiváltaná.

2022. márc. 20. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!