Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha feltesszük, hogy létezne...

Ha feltesszük, hogy létezne olcsó önvezető opció az autódhoz, ami tökéletesen elvezetné az autódat magától bárhova, akkor milyen gyakran vezetnél saját kezűleg?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 08:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én csak arra vágyom, hogy ha messze parkoltam, akkor magától eljöjjön hozzám az autó. Amúgy ha benne ülök, ne vezessen helyettem. Max akkor, ha véletlenül belaszom vezetés közben, de akkor is csak addig, amíg félreáll egy parkolóban. De hát az önvezetés, egyelőre nem ilyenekről szól...
2022. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

21: ez az önvezetés része lesz a jövőben, ha elkészül valaha a teljes önvezetésre képes kocsi, hogy kiszállsz a célnál, és ha nincs parkoló, akkor elküldöd parkolót keresni, és így mindegy, ha csak 3 utcával arrébb tud megállni, mert elintézi magától, és elektronikusan még a parkolást is fizeti


Ha meg végzel, akkor szólsz neki, hogy gyere értem, és akkor kiáll a parkolóból, és odajön.

2022. márc. 20. 16:56
 23/24 Hintalow ***** válasza:

Hát Budapesten belül vezetni nagyobbrèszt olyan mint sajtreszelővel rejszolni - főleg borzasztó.

Ès mivel itt èlek, inkább önvezetèssel tolnám mondjuk 100%-ban 🙂

2022. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 krwkco ***** válasza:
Egyesek mit ki nem próbálnak. (°O°)
2022. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!