Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Thalia vagy Audi A8?

Renault Thalia vagy Audi A8?

Figyelt kérdés
Szevasztok, autóvásárlás előtt állok, e két autó között gondolkodom , melyiket ajánlanátok?

2022. márc. 21. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Végülis szinte ugyanaz, csak a logó más rajta. 🐑🐂
2022. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek Poco M3 Pro-t vegyek, vagy 4TB-os merevlemezt?
2022. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit tudsz gond nélkül rákölteni tankoláson, Biztosítások kívül havonta?

Ha 50 000 forint alatt akkor Thália.

2022. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért az A 8 az menőbb és a csajok is buknak rá.

Nem probléma ez sem, mert ugyan úgy lehet ebbe is 2000-ért tankolni.

2022. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon gyakran cserélegetem az autókat, többek között A8-asom is volt, most A6 van. De van egy Renault Thaliám, amit még apámtól kaptam tizenéve, és az azóta is megvan, meg is marad. Imádom. Soha, értsd, soha nem hagyott ott, pedig 200 ezer km felett mentem vele, és nem kíméltem. Rozsda egy szem sincs rajta sehol. Magas vagyok, és nem mondom hogy kényelmes, de egyedül, vagy még plusz egy személlyel teljesen jól elférek benne. Nagyon könnyű autó, ezért a gyenge motor ellenére is elfogadhatóan megy. Ha használni akarod, csakis Thalia, ha pedig szerelemből kell az autó, nem kell mindig üzembiztos legyen, és van időd és pénzed szerelni, akkor A8.
2022. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2 kocsi ég és föld...Ha az A8-on cserélni kell valamit,otthagyod a gatyádat is a szerelőnél . Pont ezért olcsóak maguk a régebbi nagy cm3 prémium autók,,mert a fenntartásuk rohadt drága.
2022. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!