Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Jetta Hybrid...

Volkswagen Jetta Hybrid vélemények?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy valakinek volt-e vagy van-e erről az autóról tapasztalta?

Keresek egy megbízható hybrid autót, de nem vagyok témában a hibridek között, így gondoltam, hogy itt is rákérdezek.

Keresgéltem a neten és a sok hibrid autók között ez fogott meg. Szóval van egy két szempont ami számomra nagyon fontos ha autót akarok vásárolni.

Az egyik, hogy szeretem a (kicsit régies, talán?) megszokott, de jó szemrevaló formákat. Tehát az autó külseje nekem tetszik.

A másik dolog, hogy nem szeretem ha egy autó túl futuristic. Szeretem ha egy autó bír az technológiai újításokkal (főleg motorikusan), de kinézetben már visszafogottabb. Nem lesz egészen Bat-mobil belőle.

Egy plusz dolog ami számomra nagy pozitívum, hogy a Jetta hibridje hagyományos műszerfalat kapott. Pontosabban hagyományos "analóg"(mánusos/mutatós) órákat kapott.

Nem vagyok azokért az autókért oda amelyekben digitális km/h vagy fordulatszámmérő óra van. Tudom, hogy van olyan aminek át lehet állítani a kijelzőjét, hogy a hagyományosnak tűnjön, de az már nem olyan.

Na de áttérve az autó meghajtására már nem sok infót kaptam. Angolul sem kaptam túl sokat, de magyarul meg végképp nem. Vagy csak nem voltam elég körültekintő.

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ez a Jetta hybrid mennyire hibrid? Azaz Plugin hibrid, Full hibrid vagy rásegitő hibrid vagy milyen hibrid? Tud teljes elektromos meghajtással is menni?

Nagyjából ezekre vagyok kíváncsi. Plusz a tapasztalatokra ha van valakinek.

Ja és tudom, hogy a hibridek atyja a Toyota, de nekem valahogy nem igazán jönnek be. Természetesen ez csak nézőpont kérdése.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. márc. 21. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit találtam róla, hogy max. 70km/h sebességgel 2km-t tud megtenni elektromos üzemmódban. Amúgy csak besegít a hajtásba és így csökkenti a fogyasztás.

Nem plug-in hibrid.

2022. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemrég egy kereskedő akinek volt ilyenje azt mondta foglalkozós a típus. Nem egy Toyota, hogy majdnem hogy csak mész vele. Ha ilyen elvárások vannak, hogy így nézzen ki, úgy nézzen ki stb., akkor legyen félretéve bőven pénz, mert aki kinézetre vesz autót, annak gazdagnak kell lennie… Ritka típus, ezért alkatrész, ha nem csereszabatos másik típuséval, akkor nem lesz.
2022. márc. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2022. márc. 23. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!