Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téli gumit már lecseréltétek?...

Téli gumit már lecseréltétek? Mindig szoktál centírozást is kérni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 13:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nem cseréltem még le. Egyszer március végén csúsztam árokba lefagyott út miatt, szóval tudom, hogy jobb várni vele.

Centrírozást nem szoktam kérni, mert otthon cserélem és csak ezért nem viszem gumishoz amíg nem észlelek problémát.

2022. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szombaton fogom
2022. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%

#7 Nem kell odab@szni a kereket minden kátyúba és meg van oldva. Amúgy meg nem peres gumin kell közlekedni és kész, a ballonosabb sokat felfog a hibákból.


Ja, de hát az nem menő.

2022. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

Most cseréltem gumit a nyári és téli felnijeimen, mind a két szett frissen lett centrírozva, így most egy pár évig biztos nem kell. Legközelebb majd szerintem gumicserekor fogom, vagy ha esetleg elkezdene rázni, de olyan még sosem volt.

Ez a 10 ezer kilométeres dolog egy baromság.

Azonban ha te csak a gumit cserélteted mindig, akkor végülis kérheted, baja nem lesz tőle.

2022. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
10e km?! Ezek szerint 4-5 havonta gumihoz kellene szaladgálnom.
2022. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Még nem cseréltem de már nagyon kéne

centirózni nem szoktam

2022. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem, az egyiken már annyira xar, hogy marad nyárra. A másikon fasza a téligumi, de nemrég vettem és nincs hozzá nyári szettem.🤷‍♂️

Ugyanitt, valaki tud olcsón 145/70 R12-es nyárigumit?

2022. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Enyémen tegnap cseréltem, fateromén tegnap előtt, a szomszéd meg hallhatóan ma cserélte :D
2022. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Van légkulccsa, vagy azt hallottad ahogy szidja a gumist, hogy mennyire qurvára meg vannak húzva a csavarok?😜
2022. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ja nem, csak hallottam ahogy a kerekeket ledönti, ahogy megindul a kerékcsavar nyekergősen a keresztkulcstól meg ilyenek :D


Nincs légkulcsa, az nekem van, használom is bőszen, isten ajándéka; mikor egy berohadt csavart kell kicsavarni vele...

2022. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!