Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » W212 E300 Mercedes néha...

W212 E300 Mercedes néha nehezen indul. Mi okozhatja a problémát? Akkumlátor hibaüzenet.

Figyelt kérdés
Néha random bedobálja az akkumlátor hibát, pedig az akkumlátor új benne, az jó, szerelő is mérte. Valamikor pöcc-re indul de valamikor pedig sokat teker és elég későn kapja el, valamikor a megtorpan egyet és utána kapja el. Füst, teljesítménycsökkenés, egyenetlen járás nincs nagyon jó a motorja, egyszerűen csak az indítás fura. Ötletek?

2022. márc. 23. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne akksi hibaüzenet én injektorokra tippelnék. De így ötletem sincs. Generátor megfelelően tölt? Mert még azt tudom elképzelni hogy nem és ha merülőben van az akksi akkor bedobja a hibát.
2022. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Generátor is hibátlan napokba volt szerelonel azt mondta semmi baja, akksi is teljesen jó, en valami kontakthibára gyanakodtam
2022. márc. 25. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Önindító? Amúgy én BMW-nél jártam így, teljes motorszerviz volt az utolsó csavarig gyári minden, egyszer korán reggel hidegindításnál az indítás pillanatában megtorpant egy pillanatra de beindult. Azóta sincs vele semmi.
2022. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet az, de nem értem miert akkumlator hibat dob. Ma egymas utan 2x inditasnal is bedobta illetve megemelte a fordulatot mintha regenerálna. Az a baj mostanában sok rovidtav van lehet csak ennyi a baja. De kétlem valahogy
2022. márc. 28. 10:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor dpf hibá dobna nem akksi hibát. Vidd el szervizbe.
2022. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Volt. Generator jo teljesen illetve az akksi is cserelve volt. Nem tudtak ok se mi a probléma. Fesz szabályzó esetleg ? Most vki facebookos csoportba aztmondta h kis akksi hiszen 2 3x eljatszotta mar h a kozepkonzolt is lenyomta. A lassu inditas meg a keves hasznalattol van. Most megemelte az alapjaratot de nem regeneral gondolom h toltson az akksi
2022. márc. 28. 17:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezeknél a kocsiknál fékenergia visszanyerő rendszer van, tehát generátorról nem tölt olyan sokat hanem motorféknél a kerekek által hajtott generátorok töltik az akksit. Dugd rá töltőre az akksit, ha feltöltve is produkálja akkor nem az akksival lesz a gond.
2022. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagy akksival szerintem nincs gond. Most 2 3 napja mindig bedobja magasabb az alapjarat de tűpontos kb 850-900, a teljesitmennyel semmi gond tovabbra se, annyi h a kozepkonzol most mar be se kapcsol. Lehet hogy a kis akksi?
2022. márc. 30. 15:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen kis akksi? Ezekben egy akksi van. Vidd el normális szerelőhöz ott megoldják.
2022. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kis akksi ami a komfortért felelős. :)
2022. ápr. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!