Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenor illatgyöngy milyen...

Lenor illatgyöngy milyen lenne autóillatosítónak?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam beteszem ilyen kis csipkehalóba, amibe a levendulát szokták és fellógatom. Nagyon gyorsan kimegy vajon az illata?
2022. márc. 29. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább az miatt aggódj, hogy ki ne gyulladjon ha megjön a nagy forróság. Az autóillatosítók mindegyike sem áll ellen a nyári hőségnek, a házba szánt illatosítók pedig szinte kivétel nélkül tűzveszélyesek.
2022. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tedd be nyugodtan, nem fog kigyulladni.

Ez szerintem valami zselés/folyós cucc lehet. Csipkehálóban nem a legjobb ötlet.

Önt bele egy plasztik edénybe, lyukazott tetővel.


Elmegy hamar az illata, meg gyorsan hozzászokik az orrod. Az utasaid jobban értékelik, mint te.

2022. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

ajd ha ráfolyik a műszerfalra meg a középkonzolra és szétmarja, akkor már késő lesz.

Az autót takarítani kell, nem "illatosítani".

2022. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3

Az autót lehet illatosítani is, ne legyél már ennyire "szagtalan".


Valami zselés cuccot nyilván nem érdemes rácsurgatni sem a konzolra, sem az ülésekre.

Az összes illatosítónak meg a jellemzője, hogy illó anyagok adják az illatot. Elillannak.

Ezért van, hogy a prémium autókban időzített spré működik, mint a házi légfrissítőknél.

2022. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4: az illatosítópatron csak egy bevált autóipari olcsósítás.

Ugyanaz a balkáni ragasztó megy az audiba, mint a daciaba, valamivel el kell nyomni a szagát.

2022. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem tenném, nyári melegben 60-70 fokra is felmelegszik a kocsi belseje. Nem szeretném tudni milyen az elolvadt zselét lekaparni vagy kikaparni.


Vannak ilyen kis konzervdobozra hajazó illatosítók, levehető műanyag tetővel. Az okosabb megoldás lenne, mint a háló, mert ha bele is olvad max kikaparod vagy kicseréled.

2022. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5

Valamivel te is elnyomod a szagod, és az nem ragasztó.

Ahogy mondtam, az illatpatron ugyanaz, mint a házi illatosító időzített sprék. Valószínűleg még nem láttál olyat.

2022. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

"Az autót takarítani kell, nem "illatosítani"."


A kettő miért zárja ki egymást? Mindig van illatosító az autómban, sőt a mostaniban gyári illatosító rendszer van. Mégsem lehet rá azt mondani, hogy nem tiszta. Soha nem folyt még ki semmi sehova és nem mart meg semmit.

2022. márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%

#7: képzeld láttam már mindenféle illatosítót, meg parfümöket.

Csak nekem jo a szaglásom, és rosszul vagyok ezektől.

Megáll egy taxis tőlem 20 méterre és már dől is ki az "illatosító" szaga.

2022. márc. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Szörnyű ezeknek az illatositóknak a szaga.

Úgy orrba vág hogy majd hanyatt esik az ember, szinte rosszul vagyok tőle.

Így már évek óta nem használok ilyet és nincs semmilyen szag az autómban.

2022. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!