Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes még 2003-as G Astrat...

Érdemes még 2003-as G Astrat vásárolni?

Figyelt kérdés
Az autót egy nyugdíjas árulja 1.6 16V 101 lóerős és 142.000 km van benne, rendszeresen szervizelt. Most egy 2004-es Renault Lagunám van 1.9 Dci és lassan 500.000 km lesz benne.

2022. márc. 30. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem rossz autó, városban kicsit többet fogyaszt, de 5 emberrel megpakolva is jól tud menni. Kicsit kisebb lesz a lagunahoz képest. Annyi, hogy én számolnék hozzá egy olajlehúzógyűrű cserét, típus hibája, ha nem megfelelő olajjal használták és így viszonylag magas az olajfogyasztása.
2022. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rohadni nagyon szeretnek, nézd meg alaposan az alját, meg a szokásos helyeket. Arra azért számíts hogy nyomatékban jóval gyengébb a benzines.
2022. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mire, mennyiért?


Feltételezve, hogy azért van egy öreg sokat futott dízeled, mert rengeteget mész, nem valószínű, hogy megéri egy ugyanolyan öreg, kevésbé nyomatékos, kevésbé komfortos benzinesbe átülni. De ez csak feltételezés.

Meg kell határozni mire kell, mennyiért stb aztán meg kell nézni az autót.

2022. márc. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, 2003-as, 19 éves autó, már nem fiatal. De nem mondanám rá, hogy ritkaságszámba menne, sőt kuriózum az ilyen korú "oldtimer" autó a magyar utakon.

Ha nincsenek nagy igényeid, nem kell a gyári heremasszírozós ülés meg a 8 zónás klíma, meg a mit tudom én mi arra a 20 percre, amíg beérsz a munkahelyedre, szerintem ilyen célra ma is tökéletesen megfelel. Nyilván attól is függ, milyen célra kell. Ha rendszeresen ingáznál mondjuk Németországba, akkor azt mondanám, néznék valami modernebbet. De a fenti célra, ha karban volt tartva, nem hanyagolták el, ma is tökéletes.

https://www.youtube.com/watch?v=s7RAwVp0WGQ

2022. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Fapad lesz a laguna után
2022. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, de a lagunát nem cserélném le, sokkal minőségibb. Igaz van benne kilóméter de ameddig jó én inkább meghagynám.
2022. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!