Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan szabaduljak meg a nem...

Hogyan szabaduljak meg a nem induló autótól okosan?

Figyelt kérdés

Vonassam ki és autóbontó?

Vagy vannak ilyen oldalak, ahol azt írják elviszik ingyen adásvételivel az autót és adnak vmennyi kp-t.

Vagy, hogy lehet ezt a legegyszerűbben megoldani?

Hirdetni nem fogom. Minél előbb meg akarok tőle szabadulni már végre.



2022. márc. 31. 06:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha van benne katalizátor, akkor képvisel némi értéket.

Sztem el tudod adni mondjuk 100.000Ft-ert.


Az afasvetelibe mindenképpen bele kell írni, hogy uzemkeptelen az autó.

Így nem tudnak visszajonni reklamálni a tesók... 😃

2022. márc. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Ingyen valamennyi kp-ért? Azt hogy? :)

Egyébként ha nem akarod hirdetni, akkor keresel valakit, aki segít bevontatni a legközelebbi bontóba, ahol adnak egy bontási igazolást, azzal el tudod intézni a papírmunkát.

De vannak olyanok akik házhoz mennek roncsautókért és papírozást ígérnek.

Én nem mernék ilyen embert beengedni az udvaromba, de egy próbát megérhet

2022. márc. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Van benne. Valószínüleg az aksi visszatöltéssel van a gond. Természetesen az aksi lemerült. Az aksi töltő meg nem tölti fel. Szerintem menthetelen(aksi)

Egy régi opel astra caravanról van szó, szóval inkább csak használati értéke van kb.

2022. márc. 31. 07:02
 4/12 A kérdező kommentje:

2-es

Hát úgy értettem ingyen elviszik. De kp-ra fizethetnek érte valamennyit.

Hát nekem is az a gondom, hogy nem sok bizodalmam van ebben a megoldásba. De legalább az elvitelért nem kell fizetnem. Mert ez az autó bizony nem indul.

2022. márc. 31. 07:07
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Legtisztább a bontó. Mert az ilyen autófelvásárló alakok ki tudja mit csinálnak vele, nehogy bele keverjenek valamibe.
2022. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4: ja, hogy még okirathamisítás is legyen:) Akkor pedig tényleg a rézbőrűek a te embereid...

Egyébként pedig az a legtisztább, ha egy hivatalos bontót keresel. Lehet, hogy kérnek 10-20k-t a szállításért, de ha érdemben értékesíthető alkatrész van benne, akkor lehet kapsz is pénzt a roncsért.#2

2022. márc. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os

Semmiféle okirathamisításba nem megyek bele, nem cél, nem megoldás és pont.

A hirdetésbe úgy van írva az elszállítás teljesen ingyenes.

2022. márc. 31. 07:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem a jofogasra. "Bajom lesz belőle"- nem, nem lesz, az adásvételire órát, percet is írj és azt, hogy az autó ūzemkeptelen, v. részletes hibát, valamint azzal zaruljon, hogy vevő az állapotot megismerte, rejtett hibákért felelősséget nem vállalsz, vevő ezt tudomásul vette.


(jogász)

2022. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#7: Dehogynem, ha te nem annyiért adod el, mint az adásvételin van, az törvénytelen. Pont.

A rejtett hibák felelőssége alól nem tudsz 100%-ban kibújni, akármit írsz a szerződésbe.

2022. ápr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Te ennyire értetlen vagy? "Pont"

Írd be googleba.

Vannak cégek, amik úgy hirdetnek, hogy ingyenes a roncs, sérült üzemhibás autók elszállítása. Ha értéket képviselő alkatrész van benne kp-ra adnak érte pénzt.

Miután eladtam nekik az ő dolguk, hogyan viszik el.

Nekem az a lényeg, hogy eltűnjön végre innen a kocsi.


Úgyhogy nekem ne beszélj rejtett hibás felelősségről, meg "ez" van az adásvételiben meg "az". Mert teljesen másról beszélsz, mint amiről szó van.

2022. ápr. 1. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!