Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bele "őrültem" ,hogy megbuktam...

Bele "őrültem" ,hogy megbuktam forgalmi vizsgán,elsőre, azóta csak arra tudok gondolni,hogy ez nekem sosem fog össze jönni mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Nagyon messze lakunk a várostól,ezért nagyon fontos lenne a jogsi,viszont egyre jobban elment már tőle a kedvem, amiért megbuktam így a plusz órák is egyre rosszabbak és egyre szét esettebb vagyok,úgy érzem másodjára meg roszab lesz ... Azon gondolkodtam megiszom előtte egy summersbit :D hátha elmúlik ez a hatalmas nyomás .. valakinek hasonló tapasztalata vizsga előtt ?

2022. márc. 31. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%

megcitromfűznélek én téged szívesen!

vegyél tőlem pár vezető órát

2022. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Cubina ***** válasza:

Összejönni, szétesettebb, idegösszeroppanás, meginnék, szétestem, Somersby, a többi hibát nem is említve...

A helyesírást is meg kéne tanulni a vezetés mellett.


Szerintem igyál nyugodtan egy kis/sok alkoholt a vizsgához, úgy legalább soha nem kapsz jogsit, és a rossz vezetés helyett lesz időd a saját anyanyelved elsajátítására.. Így huszonévesen.

2022. ápr. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!