Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia Sorento vagy VW Passat...

Kia Sorento vagy VW Passat Alltrack? Melyik lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

Esetleg más autó hasonló kategóriában?

2016 körüli évjáratban gondolkozom, 5-7 m Ft-ot tudok rászánni.

Elsősorban családi autót keresek, de kereskedelemmel foglalkozok, gyakran pakolok, kell a hely, néha utánfutót húzok, rövidebb-hosszabb távokra egyaránt használnám.

Nem cserélem gyakran a kocsikat, minimum 4-5 évre venném.

Fenntartását, szervizköltségeit tekintve melyikkel jövök ki jobban?


2022. ápr. 2. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

De hogy jön össze neked alternatívában egy SUV egy kombival?

Ha meg még a kategóriát sem tudod eldönteni, akkor miért választasz ki előre 1-1 típust is?


Egyébként a szokásos tévhit, a SUV nem lesz jobban pakolható azért mert magasabb.

Nem tudom mit szállítasz, de általánosan egy kombi Passat jobban rakodható szerintem. Na meg az is kérdés, hogy kell-e alltrack, azon kívül, hogy máshogy néz ki, van-e rá szükség, ha a fenntartáson meg a szervizelésen múlik az anyagi oldala

2022. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kategóriát valóban nem tudom eldönteni, teljesen ellennék SUV-val és kombival is, ezek tetszettek a saját kategóriájukban.

Az összkerék miatt gondoltam az alltrackre. Sorentokat meg szoktam látni trélerezni is. Alkalmanként 1-1,5 tonnás büfékocsikat is viszek, tehát szeretném, hogy ez ne okozzon neki problémát.

2022. ápr. 2. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Alkalmanként bármivel el tudsz húzni egy büfékocsit, nem az összkerék fog segíteni benne. Ésszel kell menni.

Én továbbra is az alapján döntenék, hogy mit is kell pakolni és szállítani.

De szerintem nézd meg mindkettőt


#1

2022. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az új sorentobol csak az awd Diesel huzhat sokat.

Nekem van, hát 160e km körül már van baja rendesen, erről már írtam és nem akarom újra írni illetve 9 liter alatt képtelen fogyasztani.

2022. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!