Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Buszsáv jogosulatlan használat...

Buszsáv jogosulatlan használata kB mennyi büntetést jelent?

Figyelt kérdés
Most költöztem BP re. 1 hónappal ezelőttig még nem láttam élőben buszsávot, próbálom ki kerülni, de nem biztos hogy mindig sikerülni fog.
2022. ápr. 2. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig eleg egyertelmuen ki van tablazva, nincs ilyen hogy nem veszed eszre. Amugy 20e korul van, ha elkapnak vagy kamerafelvetel alapjan valaki feljelent.
2022. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ne jobbról kerüld ki.🤣
2022. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz eltéveszteni, egyrészt jó előre ki van táblázva, másrészt az aszfalton ott virít a BUSZ felirat.

Nameg mindig legyen gyanús, ha az álló dugó mellett van egy üres sáv jobbra :))(

2022. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
500 pt-s narancssárga betükkel fel van festve nem teljesen értem hogy lehet eltéveszteni. Ilyenkor satufék és vagy visszasorolsz balra, vagy a legelelső utcán ahová be lehet hajtani jobbra lesorolsz
2022. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Fel van festve hatalmas BUS felirattal és feltűnően kevesen autóznak rajta. Nehéz összekeverni egy zacskó szotyival. Remélem jól seggbe is dugnak, rendszeresen késem le az átszállást egy egy ilyen kis ártatlan buszsávos ember miatt. Neked kis gyorsítás, nekem ez kB 15 perc+ várakozás pluszban.
2022. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!