Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire rossz döntés egy E46...

Mennyire rossz döntés egy E46 autópályázásra?

Figyelt kérdés
Maximum 2 milliót tudnék autóra szánni, az e46 mindig nagyon tetszett. Lehet ennyi pénzért olyat találni, ami alkalmas lenne heti kb 1000 km megtételére? Egy 320d mennyire kockázatos? Benzint mellőzném, persze egy sorhat jöhetne, de 2 millióért lehetetlen jót találni.

2022. ápr. 2. 23:15
 1/8 anonim válasza:
76%
Do you have Big motor?
2022. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
2millióért már sokkal jobbat is tudsz venni autópályázni, mint az E46. Ennyiért erre a célra én 6os Passatot, vagy Citroen C5-öt néznék. Ez utóbbi 2.0hdi motorja nagyon jó konstrukció, és azért pályázni fontos a kényelem ami egy C5-ben elsőrangú.
2022. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy C5 sokall jobb és kényelmesebb.

Ha jó egy bmw akkor nem adják el, ezt jobb ha tudod.

Miért is adná el, hacsak nem nyert a lottón és újat vesz.

2022. ápr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
E46 az jó rá. A késői 20d-ket már szerelték 6-os kézi váltóval is, az jobb választás autópályázásra.
2022. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Technikailag jó rá. Azt kell mérlegelni, hogy ilyen kis kerettel érdemes-e egy ilyen kockázatot bevállalni, mint egy E46, egy fiatalabb, olcsóbban fenntartható autóval szemben
2022. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vortrex ***** válasza:
0%
Teljesen rossz döntés. Legalább 10L-t megeszik, és sok autó találnál fele ennyit fogyaszt, heti 1000 km-nél azért már számít.
2022. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra volt való. Ma már nem bírja. Amúgy a heti 1000 km kocsikázás is nagyon meggondolós. Nem tudom milyen élethelyzet adja ezt, de az üzemanyagköltség is csillagászati, az autó fenntartása meg végtelen sokba kerül majd, meg időbe is.
2022. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 325i-m van, teljesen jó vele pályázni. Nagyon dinamikus, egyedüli hátránya hogy nicns 6. fokozat, de még magasabb fordulaton és 150-160-as tempónál is kifejezetten csendes.

Heti 1000km-re viszont inkább valami dízelt néznék én is.

2022. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!