Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogón de néhány autónál is...

Robogón de néhány autónál is ha gyújtás állásba fordítjuk a kulcsot, egy búgó hangot hallani. Mi az?

Figyelt kérdés
Szóval, elfordítjuk a kulcsot gyújtás állásba, robogón ugye gombal indítasz de mielőtt hozza érnél, egy búgó hangot hallani. Mi az? Valamilyen szivattyú hangja? De érdekes mert 3 másodperc után abba hagyja.

2022. ápr. 3. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az üzemanyagszivattyút hallhatod.
2022. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Üzemanyagszivattyú. Már indítás előtt gyújtásra feltermeli a nyomást, hogy indításkor könnyebben és gyorsabban beinduljon. Régi autóknál nem volt ilyen, például az én régi F Astrámban sem volt előszivattyúzás. Csak indításra kezdett el dolgozni, szóval mindig kellett neki 4-5 fordulat, hogy beinduljon. Mai modern autónál erre már azt mondjuk, hogy "de nehezen indul" és keressük a hibát, de azoknál még teljesen normális volt.
2022. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Üzemanyag szivattyú..

Ráadom a gyújtást, megvárom azt a 4-5 másodpercet és utána indítózok, némi segítség az akkunak..

2022. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, akkor mindenképp érdemes megvárni :) köszi a válaszokat! :) Ment a zöld mindenkinek!
2022. ápr. 3. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Autóknál már a vezetőajtó nyitásakor el szok indulni az üzemanyagszivattyú, nekem addig az összes autómon lehetett hallani mikor nyitottam az ajtót. Emlékeim szerint az F Asztrám is ilyen volt, általában ha nehezen indul, akkor az van hogy az ajtókapcsoló a ludas.
2022. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!