Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanád?

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy szeretnék motort venni.

100 ezertől 200 ezerig lenne rá pénzem.

Szerintetek melyik a legjobb 3 motor és azok közül is ti melyiket választanátok áron belül?

Még annyit tudni kell hogy elég alacsony vagyok (155 cm, 14/F) ezért azt is vegyétek számításba hogy ne legyen túl nagy.

itt a link:

[link]


2010. szept. 14. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Aprilia 169-ért, bár nem tudom milyen magas.

Kíníit inkább ne, ha hosszútávra akarod vagy jó áron akarod eladni.

2010. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltétlen endurot szeretnél? Ezekről nem nagyon ér le a lábad... Esetleg egy régebbi honda MT-ről, MTX-ről, vagy Suzuki TS-ről még csakcsak. Ha kifogsz egy jó MTX-et, az örök életre hálás lesz.
2010. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez jó választás lehet. [link]
2010. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mz 125 jah várj 14 évesen arra nem lehet jogsid akkoooo Simson s53 megbizható nekem mg egyszer sem volt vele bajom, és én 170 cm vagyok és simán leér rla a lábam 100% hogy leér a lábad.De simson s51 et ne vegyél az szarabb.
2010. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

derbi senda, aprillia, meg a yamaha. ennyi

derbi a legjobb

2010. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!