Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kocsit választanád a...

Melyik kocsit választanád a kettő közül és miért?

Figyelt kérdés

Ha gazdag lennél, bármit megvehetnél, akkor melyiket vennéd (vadonatújat)

1 -Mercedes E-osztály

2 - BMW 5


2011. szept. 14. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyiket se, cigánynak nézessem magam? Inkább egy Jó Toyota vagy Lexus kellene.
2011. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék japán autót...

Magyarországon csak a cigányok vesznek Mercedest és BMV-t? Jó magas lehet a fizetésük o-O

2011. szept. 14. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Hahaha fizetés, inkább segély.. Amugy a Bömös nem olyan dzsigolós autó mint a Merga, és szerintem sokkal sportosabb és vagányabb is annál, a Mercedes nálam a sznobok autója. Én személy szerint egyikre se adnék ki pénzt, ha már lenne sok zsetonom, akkor valami morgós amcsi V8-as bestiát vennék, azok az európai autókat lekotorják a pályáról és japán autókat reggeliznek
2011. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a BMW5-t választanám,megbízható erős autó.No nem mintha a Merci nem volna az,de nekem a BMW mindig is jobban tetszett,olyan erőt sugárzó a megjelenése is:)
2011. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

"Magyarországon csak a cigányok vesznek Mercedest és BMV-t? Jó magas lehet a fizetésük o-O"


Állitólag a bodzaszedésből meg lehet gazdagodni és ilyen verdákra is fussa:D

2011. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

A BMW-vel stilust is veszel. sineken mehetsz, roki helyre allhatsz, meg minden mast, amit a tuskok csinalnak.


En mercit vennek...

2011. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Nem a menőzés a fő szempont :)

Hosszútávon szeretnék sokat közlekedni, külföldről gyakran Magyarországra utazni és minimum 10 évig nem cserélném le

2011. szept. 14. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az 5ös BMW-t venném. Pár hónapja utánanéztem, 25milla körül már korrekt felszereltség és motor van benne. Szerintem nincsen sok különbség a 2kocsi között, mind a kettő magas technikai színvonalat képvisel.

A cigányokról meg csak annyit, hogyha nem használtat veszel, vagy nem full fapadosat, akkor senki nem fog cigánynak nézni.

2011. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Egyiket se ha gazdag lennék akkor Saab 9.5 vagy Volvo S80 ha nagyon gazdag akkor Koenigsegg Agera-R
2011. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!