Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kisautónak a legkényelm...

Melyik kisautónak a legkényelmesebb az ülése, amiben el is lehet férni elől, hátul is 2 felnőtt, plusz marad csomagtér,5 ajtós, 6-7 év körüli és 3 millió max?

Figyelt kérdés

Eddig a legjobb a hyundai i10 volt.

Ezek voltak még amiket próbáltam, de nem volt vagy kényelmes, vagy nem lehetett elférni benne, vagy mindkettő.

Szóval ezek kizárva:

-VW up

-Toyota Aygo, yaris

Szerelőm szerint, műszakilag a koreai és japán márkák a legmegbízhatóbbak, így főleg ezek érdekelnének.


2022. ápr. 4. 11:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Elöl hátul elférni 4 felnőttnek, csomaggal, de kényelemes (és a négy felnőttet + csomagot nyilván mozgatni is bíró) kisautó legyen, 6 éves és 3 millió alatti? Hát, feladtad magadnak a leckét, nem mondom...


Apró segítség, ha már rövid és keskeny, de legalább magas legyen, mert abban - talán - elfér négy felnőtt ember "kényelmesen".

2022. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy. Valamiből engedned kell.

Vagy köztes megoldás a tetőbox.

2022. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a belül nagy legyen, kívül kicsi egy “picit” álomvilágból való… Döntsd el hogy kényelmes legyen vagy kicsi.
2022. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Hát behalok milyen kritériumok vannak egyes embereknél.

Egy kicsi autó sosem lesz kényelmes, főleg nem 4 felnőtt + csomagok számára.

Kisautók, tehát általában a kínálat legaljáról valók, éppen ezért sem az anyagminőség, sem az ülések, sem a futómű nem a kényelemre van kihegyezve, hanem hogy minél olcsóbb legyen. Ha 4 felnőtt + csomagok a szempont akkor minimum egy Golf/Corolla kombi méret kellene neked, de inkább a Passat/Avensis kategória ami már a kényelemről is szól.

2022. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%

A kisautó olcsó anyagokból minimál megoldásokkal kicsire készül szerény embereknek.

Aki olcsón akar nagy új lakást a Gellért Hegyen, az írjon ki a gyakorira kérdést hátha kap ajánlatot.

2022. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kényelmes alatt azt értettem főleg, hogy maga az ülés kényelmes. Sok hely tudom nem lesz benne hátul, de 178 cm magas vagyok. Cél: Első ülés magamnak beállítva elférjek, saját magam mögött, úgy hogy a térdemnek ne érjen az ülés hátul és maradjon fejtér is. Ezt eddig csak az i10 tudta hozni. Egyre inkább hajlok erre, mert küllemre is tetszik, nem az a klasszikus csak női autó. Az eleje kifejezetten sportosra sikerült pl, beltér is tetszik. Főleg városban mászkálnék vele, így muszáj váltani egy kisfogyasztású kocsira, ami nem dízel és könnyű vele parkolni.
2022. ápr. 4. 13:48
 7/27 anonim ***** válasza:

I20, bár mindegyikben lehet kivetni valót taláni.

Kényelmes ülés?

Méreteidtől is függ.

2022. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
3 millióba fenti nem fér bele. (Más se)
2022. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Kiégek, belül nagy, kívül kicsi.
2022. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
i20 is próbáltam már. Az a gond vele, hogy kb 800e ft drágább, azonos évjáratú/km futású. 3m alatt, sok km futott lesz, vagy olyan ami sérült volt. Ráadásul i20 fejtere jóval kisebb valamiért, mint i10 fejtere. De azért köszönöm a tippet.
2022. ápr. 4. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!