Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lopás ellen van valamilyen...

Lopás ellen van valamilyen jól bevált trükk, saját buhera a zárnál vagy az indításnál?

Figyelt kérdés
Valami olyasmi, ami megnehezíti a tolvaj dolgát. Pl. esetleg be tudjon jutni az autóba, de ne tudjon elindulni, mert meg van buherálva az indítás stb.

2022. ápr. 5. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha félsz, hogy ellopják a verdát, akkor vegyél kormányzárat, amíg meg nem unod a fel-le szerelését. Ezzel nem fognak tökölni a tolvajok, inkább néznek más autót.

Az évi 5-600 autólopás nagy része szerintem úgy történik, hogy bent van a kulcs is az autóban.

2022. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt a másik autómba egy kapcsoló és az a gyujtást szüntette meg.

Indithatott volna bárki, csak az akku merül le.

Ehhez hasonlót kell csináltatni és olyat ami egyedi, nem tömegcikk.

A kormányzárat azt mondják 10 mp alatt letörik aki ismeri.

2022. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... Nekem speciel bezárni sem lehet, de azért ha forgalmas helyen szállok ki a kocsiból, akkor eljátszom hogy becsukom...de pssz🤫
2022. ápr. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-mas, te aztán nagy figura lehetsz😃😃.
2022. ápr. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3. Nekem egy darbig volt olyan hogy a csomagtartó ajtó nem záródott be, vagyis mikor milyen kedve volt.

Hiába nyomogattam a központi zárat, vagy kulccsal is ha ő nme akarta akkor nem zárt be. De olyan is volt hogy lecsaptam és akkor meg bezárt.

Évekig én is úgy csináltam mintha belenne zárva.

Amíg egyszer szét szedtem , ami elég kényelmetlen volt mert felfelé nyílt , de megtudtam csinálni.

2022. ápr. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt sosem felejtem, amikor télen jobb híján motorral mentem valahova és míg odaértem, belefagyott a kulcs a zárba🤷‍♂️ Levettem minden más kulcsot a "csomóról", levettem a pozitív aksisarut, lehúztam a gyertyapipákat és úgy hagytam ott😂
2022. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen autó? Ha immobiliseres akkor felesleges ilyeneken törni a fejed....

Azt úgy sem tudja elvinni egy mezei tolvaj.

A profi tolvajnak meg nem akadály egy kormányzár sem.

2022. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A tuti módszer:


[link]

2022. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És ezt egészítsd ki az alábbival 🤣


[link]

2022. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hintalow ***** válasza:
100%
Èn is a Mr Bean-es kormány megoldást akartam ìrni, felszerelsz ilyen levehető sportkormányt, azzal az alkalmi tolvaj nem megy sehová, ès valszeg annyit meg nem èr a verda, hogy cèlirányosan kèszüljenek pont a te autódra, kormányt szerezve 😀
2022. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!