Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsisok, ti izgultatok,...

Friss jogsisok, ti izgultatok, mikor egyedül vezettetek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja van jogsim és azóta minden nap vezetek is, de vagy nem egyedül, vagy csak olyan rövid és ismert útvonalakon, ahol már kívülről tudom a táblákat és kereszteződéseket is. Így nincs problémám, talán annyi, hogy kicsit ösztönösen inkább a felező irányába húzok, mert félek, hogy letarolok valamit a jobbomon. Viszont a legelső egyedüli vezetésemen, mikor át kellett másik városba mennem a torkomban dobogott a szívem és szinte illegálisnak éreztem, hogy a volánnál ülök, illetve valami oknál fogva félek a szalagkorlát baloldali közelségétől, mert behúzza a tekintetem, konkrétan csak arra tudok figyelni, hogy “magához ne rántson”. Volt valakinek hasonló élménye? Gyakorlással ez elmúlik? Az autókezeléstől egyébként nem viszolygok (szerintem), maga a közlekedés, amit még mindig nagy falatnak érzek.

2022. ápr. 7. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az elején igen. Most már gyerekjáték az egész.
2022. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Igen, pont így! Igazából rettegtem, de aztán a sok apró sikerélmény önbizalmat adott. Hajrá neked is!
2022. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenkinek nagyon félelmetes az első, de csináld sokszor és akkor menni fog. Először csak a megszokott helyen és amikor úgy érzed készen állsz rá akkor akár új helyekre, de kapcsold be a Wazet, az sokat tud segíteni a sávválasztásban.
2022. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-4 éve van jogsim. 1 hétig nem volt kocsim, mert szervizben volt. Ma mentem érte, rendesen izgultam, hogy milyen lesz újra kocsiba ülni, azt se tudom már hogy kell vezetni :D Aztán beültem és haza jöttem.
2022. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Távolba nézz, akkor nem lesz gond az iránnyal. És igen, nagyon para, hogy nem veszek észre vmit.
2022. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, az első nap, az első hetek igencsak izgulósak voltak.
2022. ápr. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a mai napig izgulok induláskor vajon mi fog történni, ma reggel is csak 2x kellett beleállni a fékbe: #1 hülyegyerek a bringával átvágott a úton keresztbe, utolsó pillanatban vettem észre.

2# fehér furgonos nem adott elsőbbséget.

2022. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Persze, csóri lábam remegett a kuplungon, mikor hoztam haza a kiszemelt gépsárkányt. Idővel változni fog, csak menj sokat, és beleszoksz.
2022. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!