Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akksit hol érdemes venni? Pl....

Akksit hol érdemes venni? Pl. Tesco meg ilyen helyeken olcsóbb mint az akksisnál?

Figyelt kérdés
Laikus vagyok a témában. Köszönöm a válaszokat!

2022. ápr. 8. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Tesco? Még véletlenül se.

Inkább menj be autós boltba, vagy UNIX esetleg Bárdi...

2022. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább akksis bolt. Még ha valami olcsóbb márkát is veszel, inkább szakboltban vedd. A talasztalatom az, hogy olcsóbb is tud lenni, már nem olyan olcsók a multik...
2022. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vortrex ***** válasza:
83%
Én az interspárban láttam Power márkájút jó áron. Nem nagy durranás a márka, de teljesen jó, már nem tudom mennyibe került, de meg voltam lepve
2022. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Élelmiszer áruházban én nem láttam még normális akkut. Vagy a no-name van, de még Boschból, Vartából is csak az "S3", "Black" gagyi kategóriás. Aztán megy a neten a szétkürtölés hogy felesleges márkás akkut venni, mert micsoda kaka. Így születnek a városi legendák...

Akkut szerintem autósboltben érdemes venni. De nem a méregdrága bárdi/unxban! Hanem zsu.hu, kauffer, kovácsautó, stb...

2022. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hypno ***** válasza:
100%

Cipőt a cipőboltból.


Vedd az aksisnál. A vételárért még be is szereli és otthagyhatod a régit, ami egyébként is veszélyes hulladék és csak a gond van vele ha a nyakadon marad.

2022. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Beirod arukeresore hogy akkumulator, bejelolod hany Ah-s kell neked, esetleg nezheted a magasabb inditoaramot is, meg hogy jobbos vagy balos akksi.

Utana megnezed hol adjak a legolcsobban, es ott veszed meg.


Annal olcsobbat nem fogsz talalni sehol, max ha van autoszerelo ismerosod, akinek van nagy kedvezmenye az alkatreszes cegekhez.

2022. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Auchanban vettem SOS-ben akkut, amolyan sajátmárkás verzióban, és simán kibírt 8 évet, pedig nagyon sokat használom az autót rövidtávon.
2022. ápr. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én az akku partnertől rendeltem és megvagyok elégedve vele.

ÉS csak is EXIDE akkut.

De a Tescó is jó, akármit mondanak is.

2022. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"otthagyhatod a régit, ami egyébként is veszélyes hulladék és csak a gond van vele ha a nyakadon marad."

Normálisabb helyeken, autósboltban be is számítják a régit 1-2 ezer forintért és nem marad a nyakadon. Legutóbb is így vettem a #4-es kommentben leírt egyik boltban. Emellett a raktárból kihozott új akkut előttem Bosch teszterrel le is tesztelték: feszültség, töltöttség, indítóáram. Ha nem tökéletes ki se adták volna. A riportot kinyomtatták, hozzátűzték a számlához. Ilyet egy élelmiszerboltban nem csinálnak.

Nem tilos hipermarketben no-name akkut venni. Ott sem lehetetlen jót kifogni olcsón ha tényleges akció van és nem az előző héten felvitt árat akciózzák vissza marketing szempontból. De nekem a fentiek miatt nagyobb a bizodalmam autósboltban ilyet venni.

2022. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

végszükség esetére nagyon hasznos, hogy a hipermarketek is tartanak akksit, meg ablaktörlőt meg izzókat és egyéb apróságokat.

Viszont ha tervezett a csere akkor érdemes szaküzletben venni, minden kisvárosban találsz, de nagyobb falvakban is.

2022. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!