Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6-os bömös melyik motorral a...

6-os bömös melyik motorral a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Böngészem a választékot de melyik motorral kéne megvenni hogy kevesebb gond legyen vele ? Pipizős autónak készül szóval minél nagyobb annál jobb volna de ha valamelyik ilyen problémás motor akkor azt inkább ne
2022. ápr. 9. 08:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy csak Suzukikat akarsz-e vele előzni, vagy más márkát is.
2022. ápr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
figyelj csak.. a kisebb motor is 3000 köbcenti 260 loerő szerionted milyen suzuki okoz problémát ? nem suzukit minden autót leelőzőúk vele ha akarom , a nagyobb motorrol meg ne is beszéljünk csak az hogy melyik a megbízhatóbb , mind a kettő bika ezért a megbizhatóság dönt
2022. ápr. 9. 08:31
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ember, ha annyi eszed sincs, hogy leessen, az előző kérdésedre utaltam, és ha annyi pénzed van, hogy csak a két és fél milliós jobbkormányos romhalmazt tudod megvenni, inkább engedd el a dolgot. Juteszembe, felírtad a rendszámát az autónak? Komolyan érdekel, mennyit futott valójában.
2022. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Honnan veszed nekem mennyi pénztem van és mi közöd hozzá ? Szerinted ha elmegyek melletted a 6ossal úgy hogy beleng a suzukid akkor mit fogsz mondani hogy nincs pénzem vagy irigykedni fogsz inkább?
2022. ápr. 9. 08:59
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyi pénzed van, te magad írtad le:


"10/59 A kérdező kommentje:

Még az is lehet megveszem ha nem happolják el előlem csak még kell hozzá a következő havi fizu és akkor meg élesz a rávaló"


Szerintem csak egy álmodozó kisgyerek vagy, aki autóval akarja a farkát meghosszabbítani, de ezzel párhuzamosan meg esze nem túl sok van.

2022. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Biztos ha te mondod, csak majd ha elhúzok melletted úgy hogy beleng a suzukid kasznija akkor gondolj erre
2022. ápr. 9. 09:05
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Megígérem, hogy erre fogok gondolni.
2022. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Te ha akarod még saját magadat is megelőzöd, akkor raj vagy. Hozzád képest egy méhraj csak méh, mert a raj te vagy.
2022. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
*akkora, nehéz szó.
2022. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kérdésre várom a választ nem az irigykedést köszönöm
2022. ápr. 9. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!