Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Duna autónál új Nissan Micra...

Duna autónál új Nissan Micra automata váltós kocsi mennyi idő alatt jön meg?

Figyelt kérdés
Láttam hogy nincs nekik most készleten. Megrendelés esetén mennyi idő kb míg átvehetem? Azért kérdezem itt és nem az üzletben mert hátha valaki tudja és ha túl sok idő akkor másikat néznék.
2022. ápr. 11. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Csiphiány miatt olyan 1-2 év.
2022. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És ha itt hazudnak akkor is másikat nézel?

De nyilván függ a felszereléstől is hogy mikorra lehet.

Úgyhogy én biztos a szalonban érdeklődnék.

2022. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-2 év???
2022. ápr. 12. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Kédezd meg a kereskedőtől.

Oda sem kell menned, email, telefon is létezik.

Sőt több kereskedőtől is kérhetsz információt.

A helyzet nem jó, sőt kifejezetten rossz, valóban sok hónapos határidőkre vállalják a szállítást, és már árgarancia sincs sok kereskedőnél, tehát mire megérkezik az autó, lehet lényegesen többe kerül.

Ez olyan zsebbe vágó téma, amit csak a kereskedővel tudsz átbeszélni, sőt lehet még egy jogászt sem ártana bevonni, pontosan az árgarancia körüli zűrzavar miatt.

4-5 éves használt autókat drágábban adnak el, mint azoknak az új ára volt, nem is tudom, hogy vannak-e még szalonban autók, vagy azokat már felvásárolták.

Globálisan van probléma az autógyártással, megrendelt autókra várni kell sokat.

2022. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!