Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Harmadjára buktam meg a...

Norbikiraly321 kérdése:

Harmadjára buktam meg a forgalmin, és nem tudom mit tegyek, valami tanács?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A minap buktam meg harmadjára a forgalmin, és teljesen el vagyok keseredve. Nem arról van szó hogy mondvacsinált hibáim lettek volna, mert nem. Egyszerűen ha vizsgázom annyira ideges vagyok, hogy kapkodok, csőlátásom lesz, és azt sem tudom hol vagyok. Az órákon szinte hibatlanul vagyok képes önállóan közlekedni, ritkán futok bele hibákba, melyek élesben nem számitanak karónak, de a vizsgán teljesen szétesem. Ti mit tanacsoltok? Tudtok esetleg valami stresszkezelési technikát mondani ami segíthet? Vagy esetleg új oktatót kellene keressek? Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. ápr. 12. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a vizsgán stresszelsz be, akkor hiába váltasz oktatót, itt a fejedben kell rendet tenni. Fogd fel úgy mintha egyedül ülnél a kocsiban, vagy csak egy sima órát vennél. Tudom nehéz, de nincs más mód.
2022. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Többet kell gyakorolni.
2022. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
hány ilyet ismertem...amint fizettek a vizsgabiztosnak, egyből levizsgáztak
2022. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fulár ***** válasza:
100%
Sajnos erre nem létezik semmiféle bármit is érő jótanâcs!Neked kell fejben âtkannanod és felülemelkedned ezen a szituáción!De,hogy hogyan az csakis rajtad âll!Kívánom,hogy legközelebb minden menjen mint a karikacsapâs!
2022. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2%
a kérdezőnek a farka sem áll fel, mert jaj izgul! DE azért is mindenki más hibás, csak ő nem :D
2022. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam (gyakorlórák klasszul mentek, vizsgán kb. 5 perc alatt bukás olyanok miatt, amikben máskor sosem hibáztam), pedig alapvetően nem voltam vizsgadrukkos. Én az első 2 alkalommal délutáni időpontokat kaptam, és végigstresszeltem a napot. 3. alkalommal mondtam az oktatómnak (aki egyébként nagyon jó volt, fel sem merült, hogy váltsak), hogy nem baj, ha a 3. alkalomra többet kell várni, de reggeli első időpontot foglaljon. Valamikor 5 előtt kellett kelnem, hogy odaérjek. Annak ellenére, hogy a legnehezebb útvonalat húztam, amin korábban ráadásul alig jártunk (a rendszeres dugók miatt), simán átmentem. Nem volt időm előtte idegeskedni.

Nem mondom, hogy nálad is működik, de talán segít.

2022. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

En ma megyek 10:30 perckor kezdem a vizsgat

Ket napja se ejjelem-se nappalom, nagyon nehezen nyugtatom le magam, megesz az ideg

2022. jún. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős az érzés, sok sikert kívánok! Majd írd meg,hogy sikerült a vizsgád❤️
2022. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8/8

Egy elég kotekedos vizsgabiztost kaptam, de sajnos az oktatom “hibajabol” meghiusult a vizsga

Valamit be kellett volna mutatnia, egy csekket, de online fizeti, valami biztositast

Egy szo mint szaz, igy nem volt vizsga

Aki utanam kovetkezett, o tudott vizsgazni, mert addigra kinyomtatta az oktatom…. Sajnos megbukott, a rutinpalyan visszafele nem hasznalt iranyjelzot

Egyebkent a legkonnyebb parkolast huztam ki, jobbra elore, egy ivu megfordulassal:) 2 het mulva megint

2022. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Uhhh. Kihúztad az útvonalat és utána derült ki,hogy nem is lehet vizsga?


Most megy elsőre vizsgáztatni az oktatód? Ez alap, hogy ott legyen, papír alapon. Ahogy a vizsgázó iratai is.

2022. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!