Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes Benz S class 2014...

Mercedes Benz S class 2014 vagy Porsche Panamera 2011-2014? Es miert? Melyik autó megbízhatóbb motor? Stb

Figyelt kérdés
2022. ápr. 13. 16:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Csakis diesel 🤙érdekel
2022. ápr. 13. 16:57
 2/10 crudy ***** válasza:
Egyikben vw dízelmotor van, a másikban mercedesz dízel. Mindkettő jó. Ha ilyet akarsz venni, vélhetőleg nem a motorral lesz először bajod.
2022. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem m57 es motor van 2007 730d ezel az autóval kb 120 000km amit en tetem bele szeretnek egy újabbat ez a két autó tetszik.. de nem tudom melyik lene megbízhatóbb pontosan nem ertem mire gondoltal h gond lehet vele?
2022. ápr. 13. 18:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Porscheban egy jóféle Audi 3.0 TDI-t találsz. Viszont a körítés az Porsche, nem olcsó fenntartani. A Mercedes nagyon megbízható ebben a kategóriában, okosabb választás. Viszont a részemről egy tipp az Audi A8, akár a 4.2 TDI-vel.
2022. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A váltó a Porscheba az Audi váltó?? Mert arról azt halottam nem annyira jó.. nekem a bmw be 6 sebesség automata van tapostam minden semmi baja nem lett van audi ismerősöm közel nem használta ugy es fél kelet újítani neki
2022. ápr. 13. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen esetből minden részlet ismerete nélkül nem lehet következtetéseket levonni
2022. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
S mercivel nekünk csak a gond volt. Porschét tettük érte garázsba.. hiba volt, de már orvosoltuk és újra placcon.
jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt gondolom h egyik se jo választás :D talán a legjobb az oszes közül Toyota Lexus. Lexus hybrid 😄 japánok minőségbe szerintem a legjobak sajnos meg változotta világ regen a német minőség volt a jo auto!! mar a múlté bezzeg a 80-90 evek es 2000 voltak a kocsik…
jan. 19. 05:48
 9/10 anonim válasza:

Ezzel is egyet tudok érteni, mert tényleg nagyon jók lettek!

Toyota egyik nagy kedvenc!

Lexusom még nem volt, de ismerősnek akinek van, szereti.

jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pontosan ezért adtam el a 7 es bmwt is jo volt szép volt eleg volt 7 év

Garazsba japán motor kawasaki 😄

Valoszinuleg auto is Japán lesz Toyota Lexus!

Újabb bmwt meg se fordul a fejembe venni csak a gond van vele a az f10 rol csak roszat halani ismerősöm 6000 euro ert komplet fel újította a motort! Hat meg az újabb … az en kocsimba bmw e66 730d 231lo 450 000 km volt igaz olajfogyasztás volt van dpf problema de igazi m57 motor es ment is mai napig is működik! En inkabb hajtok japán autot es azt a penzt amit ra költenem egy nemet kocsira inkabb el megyek nyaralni Spanyolország ba vagy akárhová 😄😄🤣

jan. 31. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!