Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típusú motort válasszak?

Milyen típusú motort válasszak?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy én 1 155 cm, 35 kg 14/F vagyok.

Motort szeretnék venni és mindenképpen hasonlóan nézzen ki mint a Cross motor vagy pl az Enduro meg az ilyen motorok tetszenek :) (a legjobb az lenne ha valami Enduro mert most azok nagyon tetszenek de igazából jó lenne más típus is)

Ti milyen típust ajánlatotok amiről leér a lábam (jó azért növésben vagyok ezért ha éppen csak az is jó) és amit el is bírok.

Azt minden képpen tudni kell még hogy max 50 cm3 lehet és használtan 100-200 ezer között lenne rá pénzem?

Ti mit ajánlotok milyet vegyek, esetleg ha linket is tudnátok azt nagyon köszönöm....

Minél több választ kérnék hogy tudjak válogatni.


2010. szept. 15. 17:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

TE 14/F 155/35

ÉN 15/F 180/75


LOL!

2010. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Srác te ne motorozz! Tapasztalatból mondom, hogy veszélyes. Még egy simson is kifog rajtad ilyen adottságokkal. Kezdj el edzeni, és ha leszel alsóhangon 45-50 kiló, akkor kezdj el válogatni. Amiket néztél, mind nagyon nagy neked.
2010. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem írtad el, tényleg 35 kg vagy?!

Figyi, úgyis vége a motoros szezonnak, várj egy évet, hátha nagyot nősz és pár kilót magadra szedsz addig.

2010. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Várjál azzal még egy évet ha nagyon motorozni akarsz, endurorol nem fog leérni sehogyse a lábad a 155 centiddel. Tudom, hogy milyen menő a te korodban én is úgy gondoltam, de szerencsére "kinőttem" :d

16f

2010. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

igen miért, annyi vagyok.

figyelj ahány ember annyi féle én ismerek 165cm/55 kg-sat meg olyat is aki 159/33kg és mind a 2-en osztálytársaim.

Attól mert valakinek nem olyanok a testi adottságai már egyből le kell nézni?

Babetta Jawa-m van de Simson-t is vezettem már és egyikkel se volt semmi problémám elbírtam meg minden.

De igazából Februárba lenne meg a jogsi és karácsonyra kapnám meg a motort ezért legkésőbb november végére kiakarom választani de már november elején jó lenne néhány motor közül válogatni.

Motorozni meg nagyon szeretek és tudok is ezért azt ne kérjétek hogy ne csináljam mert nagyon kedvelem ezt a féle hobbit.

Tehát akkor milyen motort ajánlotok a leírásom alapján, mert azért addig remélhetőleg jó pár centit nőni fogok....

2010. szept. 15. 19:01
 6/22 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Most ezt nem szivatásból mondom, de hiába nősz 20 centit is..

35 kg egyszerűen NEM elég.

És most lehet, hogy vezettél már Simsont, de azért az nem egyelő a napi használattal.

Pl, ha vki elédugrik és befarolsz simán leborulsz róla, mert túl könny vagy.

Ráadásul ez enduróknak eléggé fentvan a súlypontjuk.

Szóval max egy Simson, de az is csak akkor ha min. 60 kiló leszel

2010. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Bocs de reménytelen h neked most endurod legyen... elég magasok az 50esek neked a lábad lehet pipiskedve alig érne le. Sztem kezdj simsonnal v babettával v romet kadettal. kezdésnek tökéletesek. és a te méreteidnek ők megfelelnének.


17f

2010. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

ezt azért túlzonak tartom...

sztem 1.60-al és kb 43 kg-val már lehetne motort vezetni...

2010. szept. 15. 19:34
 9/22 anonim ***** válasza:
ja de te még nem vagy annyi :S
2010. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Tudom de a Babetta 3 éve van tehát gyakorlás meg volt.

Igazából csak Februártól használok motort tehát addigra kéne úgy hogy remélhetőleg addig 5cm-et meg 5 kg-t felszedek.

2010. szept. 15. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!