Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort válasszak?

Milyen motort válasszak?

Figyelt kérdés
max. 80-at adnék egy motorért, milyet válasszak 14 évesen 50 cc-sek közül? Simson ? robogók közül? milyet válasszak mégis ami olcsó is és a javítás is az, de ritkán döglik be?
2011. máj. 16. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Simson. Olcsó a javítás, te magad is megtudod csinálni, és ha jól össze van téve, soha nem hagy cserben:)
2011. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Piaggio NRG :), nagyon jó, erős, strapabíró és megbízható motor. Én ezt tudom ajánlani nekem bejött. Ja és mellékesen nagyon jól tuningolható!
2011. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Simson viszonylag olcsó, mindenhol kapni hozzá alkatrészt és a blokk se túl bonyolult. Csak ha elkezdenek előjönni a hibák akkor szerelni is kell és ez hosszabb távon nem túl jó. Ha sokat kell szerelni akkor jobban jársz ha inkább veszel mást. Nem arról van szó, hogy minden Simson rossz csak ki kell fogni.
2011. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 wapo ***** válasza:

Mire kell?

Ha mindennap ezzel akarsz suliba járni akkor robogó.

Ha "csak" motorozni akarsz akkor vegyél egy régebbi simsont 30e ért és tetesd rendbe egy megbízható szerelővel 40e ért.

Akkor lesz egy megbízható motorod.Ha segítesz is a szerelőnek a rendbetételnél akkor megtanulod szerelni is és akkor bárhová el mersz majd menni vele.

2011. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csajt vinnék inkább a határba, és most nem érdekel hogy nem lehet vinni két személyt én fogok és sokat is, meg egyedül közutakon sokat mennék majdnem minden nap
2011. máj. 17. 20:16
 6/6 wapo ***** válasza:

Akkor legjobb a simo vagy a piaggio. Ezeket alapból 2 személyesre tervezték. Elméletileg a simot most is lehetne rendszámoztatni( sokat kellene is mert nem ritkaság ma már a 60-70cm3 hengerrel szerelt.De halottam már 100-as rol is.

Persze lehet a rendőr happogni fog a lábtartó miatt, de tudtommal nem büntethet érte.Csak ha utast is viszel. Ha viszel mindenképp érdemes a lábtartó, kényelmesebb és nem utolsó sorban biztonságosabb is.

2011. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!