Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo GT 1,9 JTD Milyen...

Alfa Romeo GT 1,9 JTD Milyen autó?

Figyelt kérdés
Gondolkozok rajta hogy veszek egy Alfa Romeo GT 1,9 JTD-t. Sajnos nem sokat tudok róla, mivel nincs ismerősi körben ilyen autó. Több mindenre lennék kíváncsi. Élősszőr is arra, hogy motorikusan milyen, a karosszériája mennyire hajlamos a korrózióra, illetve mik a gyermek betegségei? így tehát inkább azoktól kérdezem akinek volt vagy van ilyen autója, esetleg volt dolga vele mint autószerelő. Árban, ahogy elnéztem olyan 1,5 milliótól felfele már lehet jót találni. Esetleg még a Q2 is érdekel. A dízel azért tetszik jobban mint a benzines mert kevesebbet fogyaszt, igaz egy "sport autó" inkább benzines legyen, de ettől most eltekintek.

#dízel #Alfa Romeo #alfa #Q2 #coupé, kupé, sport autó
2022. ápr. 14. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Motorja az egyetlen amire azt lehet mondani, hogy alapvetően nem szokott vele gond lenni.
2022. ápr. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
3 alfánk van, két 156 és egy 147 mindhárom 1.9 jtd, GT-m még nem volt de vezettem már. Azt tudom mondani, hogy régebbi alfát az vesz aki tényleg szereti őket, mert fix sz*pni fogsz velük. Motorikusan hibátlan ez az 1.9 konstrukció, a GT gyári 150 lova egész jó, egy chipet elbír, de gyárilag sem kell félni vele az előzéstől. A futóművük kényes az biztos, de cserébe feszes, gyönyörűen veszi a kanyarokat, nem csónakázik. A karosszéria a gyengéje, a küszöbök szoktak ezeknél rohadni, de ha meg van csinálva rendesen akkor egy jó darabig nem lesz vele baj. Összességében nagyon jó autó, szerintem a korszakából az egyik legszebb autó, és még ma is megállja a helyét. A futóműre figyelni kell, a karosszéria foglalkozós.
2022. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek annyira nem rémísztő dolgok. Nagyon sok autónál szokott rohadni a küszöb. A futómű meg megint olyan hogy ezek a szar magyar utak mindet tönkreteszik.
2022. ápr. 15. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Futómű szokott szar lenni mint általában minden régi használtautónál.

A JTD pedig tök jó dízel.

150 lovast nezz belőle.

2022. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. ápr. 15. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!