Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Meriva A bezinszűrő hol...

Opel Meriva A bezinszűrő hol lehet?

Figyelt kérdés

Friss vétel,kicsit nehezen indult,gondoltam,minden szűrőt kicserélek.A szokott helyén,a küszöb alatt azonban Nincs ott az üzemanyagszűrő,csak műanyag benzincsövek.Lehet olyan verzió amelyiken máshol van?

Gyárias Meriva A ,2007.11.havi, 1.6 16v , 105Le.



2022. ápr. 15. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Tank oldalán kell, hogy legyen.
2022. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ott nincs,sőt tartója sincs,helyette a két üzemanyagcsőnek van ott patent tartója,láthatóan gyárilag kialakítva.
2022. ápr. 15. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Üdv!


Nekem 2007.12. havi 1.4-es Merivám van. Olaszból hozott, ha ez számít valamit, de amikor én lecseréltettem vétel után a szokásosakat (olaj+szűrő, pollenszűrő, légszűrő, gyújtógyertyák, fékolaj, fagyálló, sebváltóolajutántöltés, generátort hajtó szíj csere (a motor láncos, azt nem kellett cserélni)), akkor azt mondták az AUTÓKLUB-ban, hogy beniznszűrőt azért nem cseréltek, mert 'ezen nincs, nem lehet és nem is kell cserélni'. Én sem látok alul rajta szűrőt. Fura, de ha nincs kialakítva helye se és nem is látszik, akkor tényleg lehet, hogy gyárilag nem raktak bele... Nem tudom az olasz piacra szánt modellnél nem raknak bele vagy amúgy se raktak ebbe az év/havi gyártásba...

2022. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, +info, hogy vételkor elég lomha volt, a gyújtógyertya csere után szinte megtáltosodott a gép, NGK gyerytya lett belerakva (1500 Ft/db). Olaj +stb utána lett cserélve, egyértelműen a gyertya csere segített. Próbáld ki -ha még nem próbáltad a gyertyák cseréjét-, nem nagy összeg, és hátha Nálad azért indul nehezen, mert a gyertyák már régiek....
2022. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Enyém spanyol gyártás francia piacra,de 3 éves korától német számlái,vizsgapapirjai vannak.Egyébként gyertyacserével kezdtem,az a gond,hogy 2-3 nap állás után mintha sokára kapna elegendő benzint (20-30 mp. indítózás).

Köszönöm,tehát nem vagyok egyedül!

2022. ápr. 16. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!