Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magánterületi parkolóban(bevás...

Magánterületi parkolóban(bevásárlóközpont)parkoltam munkaszüneti napon.Tábla volt hogy park. 8-20-ig. A szélvédő mögött egy cetli várt,hogy a parkoló üzemeltetője feljelentett.Ezután mi lesz?A rendőrségtől kapok csekket? Mekkora bírságra számíthatok?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 15. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért jelentett fel? Tovább maradtál éjszakára? Vagy nem vettél jegyet? 🤔


Nem világos...

2022. ápr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A parkoló nem fizetős. Egy üzletsorrol van szó ahol van Takko, Pepco meg ilyenek. Azért hagytam ott az autót mert a közelben dolgozom.
2022. ápr. 16. 08:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehátjogis a feljelentés. A parkoló a vásárlók számára van fenntartva.
2022. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krwkco ***** válasza:
43%

A kresztábla a mérvadó, nem az, hogy mit szeretne a bevásárlóközpont. Fényképezd le a táblát és ha valóban jön valami rendőrségi határozat és nem szegted meg a kiegészítőn feltüntetteket, akkor sikeresen tudsz fellebbezni.

De lehet, hogy csak egy túlbuzgó biztonsági őr akart a cédulával elhessenteni és nem is történt feljelentés. Mert az már nem az ő hatásköre és különben is papírmunkával jár, amit a valódi intézkedési jogkörrel rendelkezők nem szeretnek.

2022. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Lefotózom a tàblàt.

Jó lenne ha csak ijesztgető biztonsàgi őr lenne, ès nem törtènne semmi.

2022. ápr. 16. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:

A bejáratnál mindenhol ki van írva, hogy magánterület, parkolás csak vásárlók részére.

Attól hogy bent a KRESZ szabályai ervényesek, te még nem tárolhatod ott a kocsidat, mert fillérbszó vagy kifizetni a parkolást az utcán.

2022. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os Nem a belvárosban dolgozom, ahol bármilyen fizetős parkolót igénybe tudnék venni. Szóval választhatok hogy vagy a társasházak / családi házak lakóitól veszem el a parkolóhelyet, de azt nem akarom, vagy a bevásárlópark parkolóját veszem igénybe. És nem vagyok fillérbszó, ha olyan lehetőségem volt mindig fizettem a parkolásért.
2022. ápr. 16. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Ja értem, szóval nem állsz meg közterületen, inkább magánterületen, aztán meg vagy sértődve, ha nem úszod meg.
2022. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!