Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság miért fikázzák a...

Manapság miért fikázzák a régebbi benzines autókat? Mindenki ezekkel a hibrid meg elektromos vacakokkal jön. Csak azt felejtik el, hogy a Ladák még mai napig futnak az utakon, a hibridek hol lesznek 30 év múlva?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, teli van ám Ladákkal mindenfelé az ország :D
2022. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ki fikázza? A környezetemben inkább dícsérik. Szerintem azok szidják elsősorban, akik nem értenek hozzá...
2022. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Mert már nem 1960 van.
2022. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Ladat maximum Nyirsegben, Borsodban latsz sokat es abban se iden barnultak ulnek. A Lada egy 50+ eves konstrukcio es az oroszok (inkabb szovjetek) meg rontottak is rajta: sz*rul megy, sz*rul fogyaszt, rozsdasodik, es sz*r vezetni is. Amiota nem kell azt vezetnem mert 20+ eve elloptak apamet, azota nem is vagyom bele vissza.
2022. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se hallottam, hogy fikáznák, pont ellenkezőleg, inkább dicsérik őket, mert azokkal nincs annyi gond mint a mostani túlelektronikázott, kisköbcentis turbósokkal, vagy a közvetlen befecskendezésűekkel.
2022. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ladák már nem is nagyon futnak illetve ez egy elég rossz példa mert maga az autó és a motorja is silány minőségű, még akkor is ha 1980-as évekbeli szemmel nézzük.

Viszont 90es évek környékéről tényleg sok benzines fut még a mai napig.


Én ezt a fikázást nem vettem észre még.

2022. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
A Lada Niva-ról hallottak az itt válaszolók? Úgy tudom a mai napig gyártják (talán politikai okok miatt most szüneteltetik) és veszik is, tehát nem egy kihalt dolog a Lada, mert van folytatása.
2022. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7-es.


Grantáról vestáról hallottál már?

Granta egy guruló szemétdomb volt, a vesta valamivel jobb mivel már ő is kapott renault dolgokat mint a dacia.

Attól még fényévekkel lemaradt mint egy új ignis vagy egy logan.

2022. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Most elképzelem ahogy a taxisok a fejükhöz csapnak, eladják a betegágy Priust és elkezdik behordani a régi Daciakat, Ladakat.
2022. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen tapasztalom.

Az újabb ès újabb generáció egyre újabb ès újabb autót akar.

Megvan a règi autóknak az előnyei ès hátrányai.

Nekünk van egy viszonylag új autónk ,ès tartok egy 1977es règi hètvègi autót is. Az újak ujrahasznosítható 5èvre szánt autók. A règiek meg nehezek ès sokat fogyasztanak ,meg az alkatrèszellátásuk nagyon nehèz ès körülmènyes. Ez a mostani autómizèria csak ilyen divatcikk.

2022. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!