Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tud e valaki jó tippet szélvéd...

Tud e valaki jó tippet szélvédő cserére? Legjobb ár, legjobb munkavégzés, becsületes csapat.

Figyelt kérdés

Toyota Priuson egyik napról a másikra megrepedt a szélvédő. Semmi előzmény. Nem kaptam kavicsot, csak egyszerűen megrepedt az utasülés előtt.

Vajon mennyibe kerülhet ez?

Cascó nincs.



2022. ápr. 21. 09:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor meg az alkalmi vételen spórolt pénzből ki tudod cseréltetni :)

(Nem a banánt kell rágni, két mondás, "rágja a kefét" és "akinek futja majomra, annak banánra is")

Ha Budapest:


[link]


Én nálunk cseréltettem régebben, rendben volt minden, ár is rendben volt.

Mondjuk az ár durva, tavaly viszonylat ritka VW-be az eső és fényérzékelős volt kb 80-90k

2022. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#8: sajnos nem ilyen egyszerű. A számítógép észleli, hogy nincs meg az érzékelő és rögtön hibakódokat dobál, akár le is tilt egyéb funkciókat.
2022. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Egyelőre köszike mindent, most egy darabig Derrick felügyelőt játszok, és nyomozok.

Ha lesz eredmény, akkor jelentkezem.

Szerencsére így is tudok közlekedni.

Pontosan nem is tudom, mik a szabályok műszakin, mert ez a jobb első ülés előtt van, tehát nem az én látóteremben.

2022. ápr. 21. 16:27
 14/16 A kérdező kommentje:

Drága barátaim.

Úgy néz ki, hogy megvan a dolignak a rákfenéje.

Megnéztem a 11 es versenyző ajánlatát.

Ellátofattam az autóüvegek.hu oldalra, és kértem egy ajánlatot.

Az eredeteti üveg, mely Japánból érkezik, az ott is 190 ezer ft, az utángyártott üveg, ami ugyanazt tudja, az viszont 78 ezer.

Na itt van a kutya elásva.

Köszi 11 eske.

2022. ápr. 21. 19:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit kérdezőcske, kár hogy egy oldal kellett mire kinyögted melyik városban akarsz cseréltetni.

De akkor rakj bele utángyártottat és megoldva a problémád.

2022. ápr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Rendben

Tudod én pesti vagyok, és nekem ez természetes, és nem is gondoltam, hogy másoknak nem.

Ilyen kis bénácska vagyok, de most már mindegy.

2022. ápr. 22. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!