Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Postai csomagkiszállításnál...

Postai csomagkiszállításnál ha helyettesítesz és nem ismered a túrát milyen szisztéma szerint pakolsz be a kocsiba ha nincs utca listád?! Vagy milyen lehetőségek vannak a gyorsabb munkavégzésre?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Címek beír gps-be -aztán sorbarendezés optimalizálás funkció ,és ez megad egy kezdő sorrendet,ami nem mindig jó ,de alapnak elmegy.Aztán menet közben változtatsz ha kell.
2016. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam (teljesen ismeretlen járatban)hogy még a raktárban vagy a peronkocsin utcák szerint szétválogattam a csomagokat,ugyanígy bepakoltam a kocsiba(meg tudtam jegyezni hogy a raktér nagyjából melyik részére melyik utca került)majd amikor indultam volna akkor írtam be mindent a GPS-be mindent és a szerint raktam sorba a PDA-ban.Kivételkor persze maradt a turkálás de ahogy fogytak a csomagok még jobban bevésődött melyik csomag merre van a raktérben.A PDA-ban meg a név/cím mellé v.a megjegyzés rovatba beírtam rövidítve hogy milyen a csomag,boríték formájú vagy hosszú/kerek/telenor stb.ez is gyorsítja a keresést ha az utca kupacában egy borítékot kell keresni akkor nem kell végignézni az összes többi alakút.
2016. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én is valami ilyesmi szisztémán gondolkodtam!
2016. okt. 21. 07:58
 4/7 A kérdező kommentje:

Melyik GPS a legjobb erre?

Melyikben van a sorbarendezés és optimalizálás?

Lehet hülye a kérdésem de eddig csak telefonnal használtam GPS-t!

Köszi

2016. okt. 21. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem Wayteq 985BT van Igo primóval,60-70+ címet is beleírtam,optimalizálás mindegyik szoftverben van már.20.000körül megveheted,az Igo-t átmásolhatod egy másik GPS-ről az vagy torrentről is leszedheted.

Melyik városban dolgozol?

2016. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is Igo primora szavazok
2016. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most tesztelem az igo prímot Tabletre töltöttem le!Ausztriába fogom használni Salzburgba.Köszi a segítséget!
2016. okt. 22. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!