Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy e46-om, ami 5 éve...

Van egy e46-om, ami 5 éve nálam van, 2. tulajos autó. Eladás előtt érdemes rendbe tenni, vagy adjam el, ahogy van?

Figyelt kérdés

Számlákka igazolva közel 2,5 millió lett ráköltve a cserealkatrészekre.

Belül hibátlan állapotú, combtámaszos feszes felületű, kopásmentes bőr ülések és teljes m pakett.

Futóművileg, motorikusan hibátlan.


Az egyetlen baja, hogy rohad a 2 hátsó sárvédőív, plusz kavicsos az első lökös.

Voltam több fényezőnél, a legolcsóbb ajánlat is 300 ezer ft rá, mert lakatolni is kell, plusz fényezni.

Ezután kapna egy 50 ezres polírt, hogy a hajszálkarcok eltűnjenek róla.


Az autó szerintem 1.5-ért menne el, viszont 350-et rá kéne költenem, hogy hibátlan legyen.


Érdemes ráköltenem, vagy hirdessem meg 1,1-2 körül?

Most nagyon csúnya sajnos a teljes kasztni, gépi kefés mosást kapott éveken át, plusz tenyérnyi rozsda 2 helyen.

2004-es 320d, faceliftes, majdnem full extra.


(Úgy gondolkozok, ha én lennék a vevő, és meglátnám az autót, el sem hinném, hogy tényleg jó tulaja volt, pedig mindent megkapott, azt is, amire nem lett volna szüksége.

5 év alatt 110 ezret tettem bele, és 9 olajcsere volt ezalatt mindig minden szűrővel cserélve, bosch vagy mann filterrel, gyári bmw olajjal, stb)


2022. ápr. 22. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha elpasszolod kereken 1M-ért már örülhetsz. Dízeleket örülnek ha elviszik minél előbb.
2022. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az E46 már az a kategória hogy vagy sokba kerül vagy aprópénzbe. Nyilván a rohadó sárvédős verzió nem kell mondanom hogy hova tartozik. No meg a kupé de főleg a kabrió kerül sokba ha törődött darab, szedánból csak a full patika állapotú és nagyobb motoros üti meg a milliót. Kombi szinte senkinek sem kell hobbiautóként, compact még annyira sem.
2022. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdemes újrafényeztetni. Főleg valami ritka gyári színre.
2022. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, nem kértem senkitől beárazást! Az volt a kérdés, hogy érdemes e rendbe tenni eladás előtt, vagy menjen el úgy ahogy van.

(Az első kettő válaszolónak meg üzenném, hogy linkeljetek csak 1db gyárilag m pakett 2-es szedán vagy coupe e46-ot, ami 1 millió ft alatt van…)

2022. ápr. 23. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké, hogy megy fel az e46-ok ára, de inkább a 6 hengereseké. Egy 320d nem nagy szám, főleg, hogy gondolom sok kilométeres, meg már a kasztni sincs jó állapotban. Belseje milyen állapotú?

1,2-ért kb akkor tudnád eladni ha teljesen patika kívül belül.

2022. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!