Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csónakmotornál általánosan...

Csónakmotornál általánosan mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Üdv


Az érdekelne elsősorban, hogy mire kell egy négyütemű, kisteljesítményű (max 10Le) csónakmotor esetében odafigyelni, mondjuk egy éves intervallumban. Ilyenekre gondolok, hogy télire elrakás-tavaszi elővétel illetve, hogy általánosan milyen munkálatok vannak évközben egy ilyen motorral?



2022. ápr. 22. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Kb ugyan azok mint egy autónak a motorjánál.
2022. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Elpakolaskor karbi leurit, a hengerbe kevés olaj azt kész. Semmi más.


Ha 4 ütemű akkor évente olajcsere.


Más nagyon nincs. Nekem komolyabb van (200le) ott néha vezérlés csere, vizlevalaszto kipucolasa cseréje, hutofolyafek meg ilyesmi.

2022. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van hütőfolyadék? azthittem duna vizet sziv be és ki is küldi
2022. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van. Ebben a modellben nem volt ismerősnek kölcsönadtam O teljesítette le meglepetésként. 80 üzemóra volt benne mikor szetfagyott a motor. A mostani motorban v,akárcsak a modernebb 5-6 literes motoroknal gyárilag.
2022. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesítette -+ teliesitette
2022. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez furcsa én a bérelt csonaokon egy 10 lóerős (ugye ez a jogsi nélküli maximum vezethető) yamaha motort láttam ami a motor alatt 1 csövön pisili ki a vizet. De sima vizet nem rózsaszínt :D
2022. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen azért is írtam nekem erősebb van 200le felett ott már van amiben rendes hutokor van.
2022. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2022. ápr. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!