Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy kocsim ès ki vannak a...

Van egy kocsim ès ki vannak a hangfalak recseg zörög ki kelene cserèlni de az eredeti drága ès lehet beleteni valami mást ami nem az eredeti?

Figyelt kérdés
Az auto: Skoda SuperB 2002

#hangfal #kocsi #Hangfal csere
2022. ápr. 23. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet.
2022. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet de ha ilyen kérdést tettél fel akkor ez neked megoldhatatlan feladat lesz.
2022. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ki lehet, sőt még jobb is lesz mint a gyári, mert a gyári általában szélessávú hangszóró, de jobb esetben is valami gagyibb minőségű papír membrános komponens szett!


Ezeknél nagyjából minden kicsit profibb hangszóró jobb választás!


DE ne állj neki magad szerelni, mert bár az autóhifi látszólag technikailag piti dolog, de a gyakorlatban nagyon nem az!


Vannak profi műhelyek pl a Paradox Autóhifi!

Én elég profi vagyok elméleti szinten autóhifi ügyben, de neki nem állnék szerelni, mert tudom, ez mivel jár!


Az ajánlott műhelyet több autómmal igénybe vettem, általában megterveztem előre a rendszert és velük csináltattam meg a pepecs munkát! Sosem csalódtam, profi brigád!


Viszont ha fogalmad sincs az autóhifiről akkoris arra törekednek, hogy ár/érték arányban te járj jól, a lehető legjobb megoldást ajánlják számodra!

A munkadíj viszont nem olcsó, de szerintem megéri a felárat!

2022. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!