Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen golf 2 nél milyen...

Volkswagen golf 2 nél milyen motorral vegyek? Én 1.6 benzinre gondoltam (75LE), de a haverom szerint az összes VW benzinmotor lomha.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 21:07
 1/3 A kérdező kommentje:
+amit a haverom mond még, hogy: nyomatékszegények ,semmi dinamika
2022. ápr. 24. 21:09
 2/3 anonim ***** válasza:
A golf1 és 2 nem a dinamikáról szólt, hanem a tartósságról. Az egyik rokonom harmadik autó ként hásznál egy golf 2 GTD-t. 38 éves 4x volt fúrva a motor de még van ami gyári. Aszem 1.5 milio km körül van benne. Én már vezettem, ezzel még lehet is haladni. Nekünk volt sima 1.6 szívó dízel 2es de tényleg piszok lomha. Egyébként lehet még jó kettest kapni?
2022. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az az elektromos Pierburg karbi nem a legjobb,ami azokon van,de azért együtt lehet vele élni.

Amúgy nem megy rosszul, teljesen vállalható. Persze nem lesz egy versenyautó, de nem lomha egyáltalán.

A legjobb egyébként amikor az 1.6 td helyére beugrik egy 1.9 tdi. Rengeteg ilyen átépítés van, kár hogy nem legális.

2022. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!