Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 1.9 pdtdi vs Honda...

Audi A4 1.9 pdtdi vs Honda Accord 2.2 cdtdi? Melyik megbízhatóbb?Melyiket vennétek 1-1.5M között? Ezek tetszenek.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Öreg, több százezret futott dízelautóknál felejtsd el a megbízhatóság szót!
2022. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja majd vegyen 10 millióért hitelre.Latszik előzőnek se volt csak matchboxa, dilettáns, ilyenektől tanácsokat nehogy elfogadj.írj privibe, szar ez a gyk tele rosszindulatú, lehúzós köcs..ggel.


Honda accordom van 524 000 van benne, motor király, kasznira kell figyelni nekem jobb hátsó kerékjáratnál rohad, és a kettős tömegűre számits majd az 3-400 ezer lesz.Audit nem ismerem.

2022. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké 2es köszi, elviszem állapotfelmérésre úgyis, speedzone-os Vályi Pityu is nagyon dicsérte ezeket, elmondása szerint ezek a típusok elmennek lazán 6-700 ezret megfelelő karbantartás mellett odafigyelve.Írtam privit lenne pár kérdésem.
2022. ápr. 26. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazából mindkettő típust jónak tartják a maga nemében,ennyiért szerintem inkább arra figyelj hogy jó példányt fogj ki.Ezek mind 15-20 éves autók csillió kilóméterrel lehet akármennyire fasza konstrukció ha nem törődtek vele rengeteget lehet költeni rá.

Accordot kicsit jobban ismerem mert benzineseket néztem egy darabig,úgy emlékszem kipufogó leömlő típushiba,kuplung nyikoroghat,kormányművel lehet probléma,illetve rozsdára figyelni kell mint minden ilyen korú autónál.

Feltétlen legyen tartalékban pár százezer forint javításra mert nem Swift árban vannak az alkatrészek főleg ha kettőstömegű,kuplung,turbó megadja magát.Meg ennyiért ez inkább a kínálat alja-közepe.

2022. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Honda.
2022. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2022. ápr. 26. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!