Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sose foglalkozt ezzel, de...

Sose foglalkozt ezzel, de bizonyos napszemüvegekre miért van ráírva hogy vezetéshez nem alkalmas?

Figyelt kérdés
Ki milyen napszemcsibe vezet?

2022. ápr. 26. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Én csak polarizáltat szoktam venni.

Olvass utána...vezetéshez a legjobb.

2022. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan oka lehet, hogy jobban sötétít mint ami alkalmas lenne vezetéshez, és emiatt esetleg nem vennél észre másokat pl.
2022. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez a mikróban macskát szárító és hasonló IQ betyárok miatt van. Inkább ráírják, nehogy pereljen valaki amitt, hogy sötét éjszaka, szakadó esőben a napszemüveg miatt nem vette észre az elé kilépő gyalogost. Felelősséghárítás, általában semmilyen konkrét tulajdonsága nincs az ilyen szemüvegeknek, ami ezt indokolná.
2022. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs rajta kormány.
2022. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es Ezen most annyira nevetek hogy nem tudom megenni a reggelimet a munkahelyemen. Respect.
2022. ápr. 27. 08:15
 6/7 krwkco ***** válasza:
Sötétítettség szerint 4 fokozatra osztják a napszemüvegeket. A negyedik a legsötétebb és vezetéshez nem ajánlott. Azért, mert annyira sötét, hogy ha napról hirtelen árnyékos helyre érnek, akkor egyes vezetők rosszul látnak benne.
2022. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6.-nál a pont.
2022. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!