Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic (UFO Civic) 1.8...

Honda Civic (UFO Civic) 1.8 V-TECH milyen autónak számít?

Figyelt kérdés
A legutolsó gyártásúak, 2011-esek érdekelnek. Milyen dologra figyeljek, ha ilyet nézek az autókereskedésben? Érdemes azonnal elvinni egy szakszervízbe? Eelegendő a 140 lóerő benne? Kérem olyan írjon, akinek tényleg van ezzel a típussal tazasztalata?
2022. ápr. 30. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően egy jó és megbízható autó,típushibák leginkább kisebb dolgok mint rádió kijelző pixelesedés,kontakthiba,tükörbehajtó elektronika,egyes díszelemek,kilincsek idővel leesnek,lakkozás kopik hátul,kormánymű,futómű kopogás.Nem törvényszerűek,sokszor előző tulajok már orvosolták meg nem is fél millióba kerül megcsinálni.

Motor nagyon jó,nekem szedán van de élhető,alacsony fordulaton is lehet haladni,nem hangos pályán se(6 sebességes váltó),ha pörgeted megjön a hangja és jól húz.Fogyasztás nekem 80% város 20% országútnál 8,8 volt.

Forma az megosztó,egyedi és futurisztikus,nekem bejön de van aki ki nem állhatja.

Helykihasználást pedig dicsérik,nagy a csomagtartó és hátul is el lehet férni,az üléseket lehet mindenhogy is pakolni.

Erre is igaz hogy ha rossz példányt fogsz ki akkor megszívhatod vele,ne a kínálat aljából válogass,ellenőrizhető előélet,szervízkönyv előny és átvizsgálás se maradjon el.

2022. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! 3 milliót szánok rá, kizártnak találom, hogy azért ne kapjak jót, persze átcseszhetik vele a fejem... A 8.8 litert nagyon sokkalom. Meglehet, hogy ebben néhány parkettázás (5000-es feletti fordulat) is van? Örültem volna, ha erre olyan 6.5 litert fogsz írni:).
2022. ápr. 30. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzből nagyon jókat fogsz kapni,de vizsgáld át őket azért.

Az én fogyasztásom 80%-ban városban,rövid utakon van ott meg az előző 75 lovas Thaliám is megevett majdnem ennyit pedig 3000 fölé nem nagyon viszem.Városban egyik ilyen kategóriájú autó sem fog 6,5-et fogyasztani.Hosszabb távú utakon persze kevesebb lesz,akkor reális a 6,5.

2022. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mikor kezded érezni (fordulat/perc), hogy kezd húzni? Ja, G Astra 1,4-est szeretném ilyenre cserélni, szerintem annál nagyobb, hiába tűnik optikaliag ugyanakkorának. Csomagoknak is több a hely ránézésre.
2022. ápr. 30. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért 1.8-tól ne várjunk már 6,5-es fogyasztást...


Unokatesómnak ez a széria van, csak a Type-R. Ő nagyon elégedett vele.

2022. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem csak a váltója nem tetszik, olyan mint egy dodgem, viszont hülyebiztos, nehéz megölni ezeket a jófajta japán csodákat.
2022. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!