Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Almera, primera P12,...

MGéza kérdése:

Nissan Almera, primera P12, vagy más?

Figyelt kérdés

A keret 1millió, mindenestől. Szempont, hogy beférjen egy bringa hátra. Olyan tanácsokat hogy tegyél hátulra tartót vagy a tetejére köszönöm nem kérek, nem akarom a drága gépet tapasztalatlanság(kezdő sofőr leszek) miatt hazavágni, az meg nem szempont egyedülállóként hogy a család beférjen.

Inkább benzines gépek felé hajlok.



2022. máj. 1. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Faternak P11 kombi van... kegyetlen meglehet pakolni ledöntött hátsó ülésekkel, aludni is simán lehet benne.


Csak annyi, hogy azért a benzines 1.6-ost nem igazán lehet 7 liter alatt kihozni, inkább 7,5.

Városban dugóban meg sima 10 liter :D

2022. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 1.5 almera van megbízhatósága odab@sz. Rozsdára nagyon kell figyelni. Csomi tartó 355 liter. Ledöntött üléssel 170 centi magas szekrény éppen befért. Fogyasztás nem vészes.
2022. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Almera mert annak a kormánynál van a műszerfala, a primerának középre rakták ami balesetveszélyes mert folyton oldalra kell nézelődni nem is értem miért engedik ezt meg
2022. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
71%
Én két éve vettem egy 2005-ös nissan primera p12 kombit és imádom. Nagyon megbízható konstrukció és bringát is raktam be hátra. Megvásárláskor volt vele pár gond, de átnézetésnél tudtam, hogy azt meg kell majd csináltatni. Vásárlás után kijavíttattam a kisebb hibákat. Azóta nem volt gond oedig már 13000 kilométert megtettem vele. Arra figyelj a p12-es kombiknál, hogy csak olyat vegyél, ami benzines és manuális váltós, mert a dci motor amit a dízelesekbe raknak az az egyik legmegbízhatatlanabb motor és az automata váltó is szeret szétmenni 200000 felett. Ha egy benzines manuális váltóst vásárolsz és átnézeted, akkor nagy gond nem lehet. Meglepően felszereltek ahhoz képest, hogy milyen árban mozognak. :)
2022. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!