Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha benzinkúton mosom a kocsima...

Ha benzinkúton mosom a kocsimat miért szólnak/szólhatnak?

Figyelt kérdés
Első kocsim, lemosnám :) Beállok a kútra, ha a saját tisztítószereimmel körbe fújom a kocsit, majd lemosom, félreállok és megpucolom az ablakot stb., akkor azért szólhat a kutas?
2022. máj. 2. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szólhat. Több dolog miatt is.

Az egy, hogy előbb kellene félreállni, hogy ne tartsd fel a többieket.

A másik, hogy ami trutyi lefolyik, az ott marad sokáig.

A harmadik, hogy a saját szeredet használod, miközben a shopban kapható.

Egy vödörben tisztítószer és kefe szokott lenni minden oszlopnál. Azzal a szélvédőt lemoshatod.

2022. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Állj be a hobbi mosóba, ott pár százasért lemoshatod, és senki nem fog szólni semmit.
2022. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hobbi mosó=kézi mosó. Nem minden kúton van.
2022. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólhat hát és etikus is véleményem szerint. Az étterembe sem ülsz be hogy had egyed már meg ott a mekis hambit.
2022. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért szoktak szólni, ha a mosóban kozmetikázol, miközben áll a sor, teljesen jogosan.

Amúgy ha félreállsz, befújod a saját bogároldóddal, vagy akármivel, azért nem fognak szólni, ha nem blokkolod ezzel a mosót.

Az ablakokat én is le szoktam húzni külön miután végeztem a mosással (félreállva), meg kitörölgetem a gumikédereket is

2022. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Vidd inkább mosóba, ahol slaggal le lehet veretni, pár száz forint. Régen még kínlódtunk vele, hétvégén hordtuk le a kanna vizet azt ez volt mindenkinek a programja. Most már nincs értelme saját kézi mosásnak, csak kínlódás meg akárhogy csüszikölöd sehogy se lesz jó, fényezést is felsértheted főleg ha szemcsés por van rajta.

Ha van saját kerted, persze ott is leslagolhatod, de mondom vannak ilyen magasnyomású slagos mosók, a galambsz(a)r is hamar lejön.

2022. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
motormosásért elvileg szólhatnak bár hozzám még nem rohantak oda az ÖMV-s fiúk hogy ne mossam az olajos motorteret
2022. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hintalow ***** válasza:
51%
Nekem jellemzően akkor szoktak, amikor vègeztem a kocsival ès vennèm le a ruhámat a tusoláshoz.
2022. máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!