Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi S3 1.8T 8L (1.generació)...

Audi S3 1.8T 8L (1.generació) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szimpatikusnak találom ezt a kis autót és gondolkozom is egynek a megvásárlásán.

A kérdés az lenne hogy kinek milyen tapasztalatai vannak vele,vagy adott esetben mit tud róla mondani.

Első sorban inkább olyanra gondolok mint például milyen típus hibái vannak amikre érdemes oda figyelni,milyen maga a fenntarthatósága és hogy tényleg olyan jó mint ahogy külföldi és hazai oldalakon is olvastam.


Aztán persze ha olyan mint ahogy jelenleg gondolom akkor jöhetnek az élmények is 😃.


Köszönöm! 😁



2022. máj. 3. 04:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Annyiban még kiegészíteném a kérdést,hogy maga a kasztni a motorrblokk mennyire időtállók, tehát van-e veszélye így 20-25 évesen a szétrohadásnak? (nyilván állapot függő is ,hogy vigyázott rá a gazdája,de ettől függetlenül is lehet probléma vele, ennél van ilyen?)

Köszönöm! 😁

2022. máj. 3. 05:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt a páromnak évekig, imádta ő is, és sokszor én is kölcsönkértem. Eladtuk, mert meguntam én, már bánom. Pont akkor adtuk el, mikor masszívan emelkedni kezdett az ára. Nagyon masszív, strapabíró autó. Rozsdára figyelni kell, a motor lehet szét van hajtva már 20 év után, erre figyelni kell.
2022. máj. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm a választ! 😁


Mennyire volt szervíz igényes,mennyire kellet rá költeni ?

Köszönöm! 😁

2022. máj. 3. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem voltak vele komoly gondok, nekem szerencsére a motorral sem adódott semmi nagyobb gond. Alap karbantartás, a futómű vitt el elég nagy pénzösszeget, de benne van a pakliban.
2022. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
A fő kérdés talán az, hogy mennyit vagy hajlandó áldozni rá, hogy egy valóban jó állapotút találj. A vételárra és a fenntartásra is. Ez 20 éves majdnem csúcsmodell a szériából, senki nem azért vette, hogy templomba járjon vele vasárnaponként. Naivitás lenne azt gondolni, hogy problémamentes lenne hosszú távon egy ilyen kocsi. Inkább azt kell eldönteni, hogy megéri-e neked az a plusz lóerő és a plusz életkor egy esetleg 6-8 évvel fiatalabb kommerszebb autóval szemben. (Nekem megéri, hogy nem tucatautót tartok). De ezt már neked kell mérlegelni
2022. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm a választ!😁

Egyelőre úgy gondolom hogy megérné igen .

2022. máj. 9. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!