Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi S3 vagy RS3 a jobb?

Roli96 kérdése:

Audi S3 vagy RS3 a jobb?

Figyelt kérdés
megbízhatóság, teljesítmény, ár-érték arány, stb...

2017. okt. 7. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Googlezzuk ki helyetted az adatait? Amúgy meg felmész Népítéletre, vagy épp márkaspecifikus forumokra, és mindent meg fogsz tudni róluk.
2017. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
néztem, de ugyan az a 2.5 ös tfsi motor van benne csak jó pár pacival több, szoval a motor is jobban igénybe van véve, ezért kérdezem
2017. okt. 7. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Az év motorja volt többször is.

Amúgy h már ilyen kategóriában gondolkozol, nyilván az RS3- at válaszd!

Van is kiszemelt?

2017. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2017-es lenne a kiszemelt de arra keret nem igen van, 2012 est néztem használt autón de az is 9 millió környékén mozog. pár év múlva tervezek venni, csak utána szeretnék érdeklődni mit hogy érné meg :D Engem csak a motor része zavart, hogy ugyan az a blokk csak +100 HP , enyhén jobban terhel mindent és tartok tőle hogy ez az élettartam rovására menne. Érdemes rá cascot kötni? (arra gondolok hogy ha valami baja lesz akkor azt fizeti a biztosító.
2017. okt. 23. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez vicces. :)

Az a 100LE az arra lett tervezve. H ugyanaz a neve, még nem biztos, h ugyanazokat az alkatrészeket tartalmazza. Egy biztos, a motor bírni fogja.

A casco... az a kocsi sérüléseire van, esetleg lopásra. Arra a kocsira a casco egyébként is egy vagyon lenne.

2017. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!