Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 ütemű 50-es robogók tényleg...

4 ütemű 50-es robogók tényleg nem tudnak felmenni emelkedőkön?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még robogóm és ezzel ijesztgetnek.


Tehát komolyan egy emelkedőn lefullad, megáll és szó szerint nem fog felmenni? Szó szerint így kell érteni?


Én 50-nél gyorsabban nem akarok menni sehol( nem érdekel a sebesség meg a gyorsulás, félek tőle) , és a lehető legkevesebbet fogyasszon.



2022. máj. 4. 11:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#9 Ha ezt nekem (#7) szántad, akkor igen. Kymco Agility, 50ccm 4T. Nem volt fúrva vagy ilyesmi, full gyári.
2022. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#10: attól függ milyen a domborzat, amerre jársz. Egy 10% elelkedőn még valahogy felküzdi majd magát, ha lendületben vagy, de eléggé le fog lassulni.

De mondjuk Bp-n a kiscelli úti emelkedő garantáltan kifog rajta, elég sok robogóst láttam ott szégyenkezni, mikor arra laktam...

2022. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az 50-es negyütemű robik gyebgék. Ez tény. Komolyabb emelkedőkön max felvánszorognak. Cserébe halk a 2T-hez kepest, és 1-1,5 l/100km a fogyasztása.
2022. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!