Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 167-168 Cm magas vagyok,...

CHRISS2 kérdése:

167-168 Cm magas vagyok, Szerintetek meg felelne egy Yamaha MT-03-2010-es modell ?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Kawasaki Er6n-2006- os gépem van , az mt-pedig asszem magasabb gép szerintetek ?

2022. máj. 5. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nem csak a nyers adat (magasság) számít, hanem az ülés formája, rugók feszessége. Ha puhább a rugó, akkor összeül és alacsonyabb lesz, ha súlyodat ráterheled.
2022. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát reméljük :D ha nem max át alakítom az ülést, Neten láttam olyat hogy sokan vágnak az ülés szivacsrétegéből .
2022. máj. 5. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szinte minden motorhoz lehet kapni ültető szettet. Az Ebay is a barátod nem csak a Google.

A fent említett puha rugó elég nagy hülyeség. Puha rugóval lepattogsz az utról.

2022. máj. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már miért lenne hulyeseg? :) Nézd meg, hogy mi az a static és dynamic sag és rájössz, mire gondolok. Mondjuk egy 65 N/mm rugóerejű rugónál jelentős lesz mindkettő, azaz a gyári magassági adat nem sokat árul el arról, hogy valójában mennyire használható alacsonyabb embernek. Egy csomó endúrónál megfigyelhető ez. De nem csak azoknál van sag.

Illetve "puhább rugót" írtam, nem "puha rugót". Fogalmam sincs, mennyire tettek feszes rugót az MT-be, de minimális beülése akkor is lesz.

2022. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!