Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Toyota Auris megbízható...

A Toyota Auris megbízható modell/konstrukció?

Figyelt kérdés

Helló, egy ilyen szaladgálós autóra lenne igényem és eddig ami bejött a Toyota Auris.

2008 tól néztem, 1.4d4d motorral és autómata váltóval. Első tulajtól van 116ezer Km-el. 2009/11 ből.


Namármost nem sokat tudok a Toyotáról, csak annyit hallottam hogy jók :)

Szerintetek ez így jó kombináció, vagy melyik a legjobb választás motorügyileg az Aurisból? (Csak autómata) Jók a váltóik,stb.

Bármi hasznos infó jöhet, köszi



2022. febr. 17. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható, ezek még nincsenek túlelektronizálva.
2022. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Első tulajtól van 116ezer Km-el. 2009/11 ből"


És te ezt el is hiszed egy dízelesnél? Ha meg tényleg ennyi, akkor városba használták, az automata miatt állandó alacsony fordulaton, jó kormos lehet, én nem venném meg...


Ez egy kismotoros elővárosi, országúti autó. Épeszű ember csak városra nem vesz dízelt, csak ha nem tervez vele sokáig.

2022. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Toyota Auris megbízható modell az 1.4 D-4D motor nem kettős tömegű lendkerékkel és örök életű láncmeghajtással szerelt dízelmotor ez még plusz pont az 1.4 D-4D motornak. Nagyon ajánlott.
2022. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!